"Металург-2" - "Кривбас-2" 3:0

"Металург-2" - "Кривбас-2" 3:0}

Криворізький «Кривбас-2» сьогодні у Запоріжжі зіграв черговий календарний матч ЧУ серед аматорів, зустрічаючись у 17 турі із місцевим «Металургом-2».

У першому колі на «Будівельнику» запоріжці виграли – 3:1, й, цього разу, також були сильніші. На 32 хвилині «металурги» відкрили рахунок. Подача зі стандарту з правого флангу, скидка у центра воротарського, звідкіля Володимиров розстріляв ворота – 1:0.

Слід зазначити, що за рахунку 0:0 Тилінський стріляв на виконання із середньої дистанції, але влучив у стійку воріт... Після перерви суперник ще двічі засмутив Жигалюка. Проскура відзначився потужним дальнім ударом, а у кінцівці Ковальський скористався передачею зліва й помилкою центральних захисників.

Наступний матч «Кривбас-2» зіграє вдома наступними вихідними проти «Легіонера».

24 квітня 2021 року. Чемпіонат України серед аматорів-2020/2021. 17 тур. Запоріжжя. НТБ ФК «Металург». 13:00. Без глядачів. +12 градусів.

«Металург-2» (Запоріжжя) – «Кривбас-2» (Кривий Ріг) – 3:0 (1:0)

Арбітр: Владислав Орендочка (Полтава).

Асистенти арбітра: Андрій Мозговий, Костянтин Ожійов (обидва - Суми).

Четвертий арбітр: Руслан Кондратюк (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу: Олег Муравйов (Маріуполь).

Голи: Данило Владимиров, 32 (1:0). Дмитро Проскура, 62 (2:0). Георгій Ковальський, 89 (3:0).

«Металург-2» (Запоріжжя): 1. Назар Байда, 36. Микита Альянов, 55. Данило Чалих, 40. Данило Владимиров, 23. Богдан Каторкін, 69. Максим Коваленко (20. Артур Новіков, 64), 18. Валентин Кузьмович (10. Дмитро Проскура, 55), 8. Тимофій Хуссін (33. Станіслав Рокотянський, 75), 26. Станіслав Бадецький, 24. Руслан Товстоног (11. Георгій Ковальський, 69), 7. Володимир Близнюк (к).

Запасні: 31. Антон Осадчук, 35. Владислав Брусєнцев, 50. Данило Камишев.

Головний тренер: В’ячеслав Тропін.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 1. Андрій Жигалюк, 3. Захар Куліков (16. Максим Шевченко, 57), 2. Віталій Швидкий (к) (8. Єгор Лозний, 75), 19. Олег Тітаренко, 4. Даниїл Додатко, 11. Андрій Баштаннік, 5. Тарас Гевлич, 10. Іван Стороженко (6. Сергій Македонський, 69), 17. Ілля Шкель (7. Віталій Рульов, 39), 14. Андрій Козленко (13. Микола Буряченко, 64), 9. Володимир Тилінський.

Запасні: 71. Микита Переходько, 21. Микита Головніков.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

Попередження: Валентин Кузьмович, 45+1.