Микола Кашевський: "Кривбас" зробив перший крок до нашої мети

Микола Кашевський: "Кривбас" зробив перший крок до нашої мети}

У минулу суботу криворізький «Кривбас» оформив дострокове підвищення в класі – за два тури до закінчення чемпіонату. У понеділок на денному тренуванні ми поспілкувалися із нашими героями: тренерами й футболістами клубу, які розповіли про свої емоції й хвилювання після того як дізналися радісну новину.

Геннадій Приходько, головний тренер ФК «Кривбас»:

- По-перше, хочу привітати всіх уболівальників нашої команди. Кривий Ріг заслуговує мати команду не тільки в Першій лізі, а і в еліті, куди ми всі прагнемо. Хочу подякувати футболістам, які виконали задачу на сезон. Ми йшли до цієї мети разом увесь рік.

Також хочу висловити подяку вболівальникам, які нас завжди підтримували і надихали. Ну й, звісно, подяка керівництву, яке висловило нам довіру, аби виконати цю місію, а ми її виконали.

- Чи вистачить команді мотивації на два матчі, які залишилися?

- Однозначно. Ми серйозно налаштовуємося на «Метал». Буде хороша гра, адже зустрінуться, можна так сказати, фіналісти Другої ліги групи Б. «Кривбас» відправляється до Харкова продемонструвати хороший футбол і тільки за перемогою.

Микола Кашевський, тренер ФК «Кривбас»:

- Нарешті домоглися тієї цілі, до якої прагнув «Кривбас»: зробили перший крок. Ми отримали задоволення від роботи, яку провели. Зараз в команді позитивний настрій: можно сказати, що хлопці зняли з себе кайдани, й зараз на тренуваннях працюють із таким задоволенням, що навіть не відчувають втоми.

Володимир Заїменко, захисник ФК «Кривбас», капітан команди:

- Ми довго до цього йшли. Ці емоції важко передати словами. Увесь Кривий Ріг чекав підвищення команди в класі. Чесно кажучи, в ідеалі хотіли би виграти гру й святкувати, а не дізнатися про успіх, дивлячись телевізор. Але все ж таки ми дуже задоволені, адже гарантували собі другу сходинку достроково. Першими привітали батьки, а вже потім рідні й друзі.

Дуже раді, що над нами вже не тяжіє той тягар за результат, тому хочемо виходити і демонструвати хороший футбол. Велика подяка нашим вболівальникам зі підтримку і віру в команду. Це і ваша перемога також.

Ярослав Квасов, нападник ФК «Кривбас»:

- Про достроковий вихід у Першу лігу дізнався на відпочинку із друзями, ми разом дивилися той матч. Велика вдячність усім, хто допоміг втілити нашу ціль в реальність. Окрема подяка вболівальникам! Але ми виконали не усю роботу. Необхідно гідно зіграти проти «Металу», і показати усім, що «Кривбас» заслуговує цсього успіху.

Олексій Збунь, півзахисник ФК «Кривбас»:

- Емоції дуже класні. Командою зібралися на академії, й дивилися гру «Металург» - «Метал». Після фінального свистка усі дуже зраділи, адже йшли до цієї цілі, тепер її досягли. Першою привітала дружина. Щодо прийдешньої гри із «Металом», то ніхто не розслабляється, усі готуються дуже серйозно, адже хочемо відібрати очки у лідера. Більш того ми налаштовані тільки на перемогу.

Хочу привітати усіх вболівальників із виходом до Першої ліги, ми довго разом цього прагнули. Дякуємо за неймовірну підтримку як на домашніх, так і на виїзних матчах. Це наша спільна перемога!

Гліб Попчук, захисник ФК «Кривбас»:

- Я щасливий, адже стільки років мріяв вийти як мінімум до Першої ліги. Одразу подзвонив батькові, це мій головний вболівальник. Завжди з ним ділюся першим. Доречі, я повторив його досягнення, адже він також у складі «Кривбасу» виходив до Першої ліги. Він пишається мною.

Дуже приємно усвідомлювати, що ми виконали задачу достроково. Важка робота на зимових зборах не пройшла дарма. Вітаю усіх вболівальників! Це тільки початок нашого великого шляху. До зустрічі на матчах Першої ліги!

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru