"Минай" - "Кривбас" 1:3

"Минай" - "Кривбас" 1:3}

Першим спаринг-партнером криворізького «Кривбасу» на третьому зборі на Закарпатті став ужгородський «Минай». Гра видалась цікавою та насиченою на небезпечні моменти, більшість з яких була біля воріт суперника. Червоно-білі з початку зустрічі прибрали ініціативу до своїх рук.

Щоправда, перший момент створили ужгородці. Вже на 1 хвилині м’яч після небезпечного удару з меж карного майданчика сфера, на щастя, просвистіла повз дальню стійку. Відповів «Кривбас» на 6 хвилині, коли потужно стріляв Кораблін – кіпер дивом потягнув шкіряного. Й на 11 хвилині ми забили швидкий гол. Задерака віддав довгу передачу у штрафний на хід Устименку. Воротар помилився на виході, а Денис з доволі гострого кута низом відкрив рахунок – 0:1.

На 21 хвилині «Минаю» вдалось відігратись. Після вкидання аута Кулієв виграв боротьбу у Семенова й влучив обвідним ударом у дальній кут – 1:1. Після цього до перерви мав забивати тільки «Кривбас». Зотько після кутового, Задерака із вбивчої позиції після флангової подачі. А чого тільки коштує гарматний постріл Семенова здалеку. До того ж, два супермоменти були у Татаркова. Вихід один на один та удар злету – трішки неточно.

По перерві криворіжці продовжили володіти ініціативою. На 51 хвилині здорово, обігравшись із партнером, стріляв на виконання Хомченовський - воротар виручив. Пізніше Дмитро вже опинився на непоганій позиції по центру воріт, але м’яч полетів набагато вище. Наш тренерський штаб провів дев’ять замін на 60 хвилині, майже повністю оновивши склад. На 64 хвилині червоно-білі забили вдруге, але із офсайду, на думку арбітра: після подачі зі стандарту головою пробивав Семотюк – кіпер парирував, а на добиванні першим був, здається, Дебелко.

На 75 хвилині після чергової флангової подачі з другого поверху пробивав той же Дебелко – поперечина! Добивав з кілька метрів молодий Шевченко, але влучив лише у сітку із зовнішнього боку. Й все-таки натиск криворіжців приніс свої плоди на 79 хвилині. Активний Дебелко заробив пенальті, а Хобленко з 11-метрової позначки пробив чітко у протилежний від воротаря кут – 1:2.

Й на останній хвилині закріпив перевагу нашої команди Волошин, який скористався помилкою захисника, обікрав того й реалізував вихід віч-на-віч (відзначимо дії молодого Попчука, які й призвели до помилки суперника) – 1:3. З першою перемогою на зборах, «Кривбасе»!

27 липня 2022 року. Контрольний матч №3. +29 градусів.

«Минай» (Ужгород) - «Кривбас» (Кривий Ріг) - 1:3 (1:1)

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачево).

Голи: Денис Устименко, 11 (0:1). Ельдар Кулієв, 21 (1:1). Олексій Хобленко, з пенальті, 79 (1:2). Назар Волошин, 90 (1:3).

«Минай» (Ужгород) (стартовий склад): Олександр Бандура (к), Ігор Гончар, Олег Горін, Юрій Кравчук, Тарас Дмитрук, Ловро Грайфонер, Олексій Хахльов, Ельдар Кулієв, Назарій Воробчак, Дмитро Касимов, Олег Вишневський.

На заміни виходили: Іван Станкович, Богдан Чуєв, Владислав Шкіндер, Іван Трубочкін, Вадим Вітенчук, Руслан Паламар, Вадим Мердєєв, Антон Байдал, Данило Голуб, Євген Селезньов.

Головний тренер: Володимир Шаран.

«Кривбас» (Кривий Ріг): Богдан Сарнавський (к) (Андрій Кліщук, 60), Микита Татарков (Євген Опанасенко, 60), Віталій Вернидуб (В’ячеслав Рябов, 60), Іван Зотько (Гліб Попчук, 60), Тимур Стецьков (Іван Козак, 60), Дмитро Семенов (Владислав Семотюк, 60), Андрій Понєдєльнік (Денис Шевченко, 60), Тимур Кораблін (Назар Волошин, 46), Дмитро Хомченовський (Роман Дебелко, 60), Максим Задерака (Євген Банада, 46), Денис Устименко (Олексій Хобленко, 60).