"Минай" U-19 - "Кривбас" U-19 2:2

"Минай" U-19 - "Кривбас" U-19 2:2}

Сьогодні криворізький «Кривбас» U-19 в рамках 21 туру чемпіонату України серед юнацьких команд зустрічався в гостях з «Минаєм» U-19.

Після важливої перемоги над «Зорею» U-19 наша команда була у піднесеному настрої, тому в Ужгороді була налаштована також здобути три бали. Й починалось все доволі непогано для команди Віталія Косовського. У першому таймі криворіжці володіли перевагою та створювали моменти.

Але відкрити рахунок вдалось тільки за шість хвилин до перерви. Пішла контратака: Кілєвий на швидкості увірвався у карний майданчик й потужно пробив у дальню шістку без шансів для воротаря – 0:1! З початком другого тайму гостям вдалось подвоїти перевагу: Матяш продавив опонента, вийшов віч-на-віч із Савченком – 0:2!

«Кривбас» продовжував більше атакувати, а «Минай» U-19, тим часом, провів ряд замін, освіживши склад. Наша команда не використала ще декілька стопроцентних шансів, аби зняти усі питання щодо переможця матчу. Натомість двічі пропустили у останні сім хвилин.

Причому нічого не віщувало біди. Перший гол ми пропустили після закидання через півполя, невпевнених дій захисників та Хоми. Караман вискочив з-за спин криворіжців та перекинув Богдана – 1:2. За дві хвилини невдала передача назад Татаренка, який вийшов на заміну, на Вілівальда призвела до вимушеного фолу останнього.

Червона картка – криворіжці у меншості. Й тут же зі стандарту Караман пробив потужно у дальній від себе кут – Хома не зміг виручити – 2:2. Останні хвилини пройшли у обопільних атаках, кожна команда могли вирвати перемогу, але свисток арбітра зафіксував нічию.

13 квітня 2023, четвер. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 21 тур. Ужгород. Стадіон «Авангард». 12:00. +14 градусів.

«Минай» U-19 (с. Минай, Закарп. обл.) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 2:2 (0:1)

Арбітр: Артем Тищенко (Слов’янськ).

Асистенти арбітра: Тарас Ніконенко (Харків), Павло Кравчук (Львів).

Четвертий арбітр: Валерій Волошин (Ужгород).

Спостерігач арбітражу: Євген Геренда (Калуш).

Голи: Арсеній Кілєвий, 39 (0:1). Святослав Матяш, 51 (0:2). Ярослав Караман, 83 (1:2). Ярослав Караман (штрафний), 85 (2:2).

«Минай» U-19 (Минай): 31. Владислав Савченко (к), 6. Валентин Цибик (7. Ярослав Караман, 52), 2. Андрій Кецук, 32. Іван Вовкунович (44. Ерік Калінець, 46), 40. Денис-Павло Махінка (62. Юрій Каганець, 52), 23. Нікіта Лєднєв, 55. Дмитро Диянчук, 8. Євгеній Волошин, 20. Данило Голуб, 9. Максим Максимець (13. Назар Попович, 61), 25. Анатолій Саврій (89. Андрій Дурдас, 46).

Запасні: 39. Максим Росул, 19. Віталій Штефанюк, 66. Юрій Озимок, 69. Василь Цигак.

Тренер: Сергій Мізін.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 17. Ілля Вдовиченко, 14. Володимир Вілівальд, 20. Ярослав Гопкало (21. Сергій Конюхов, 70), 19. Захар Карпусь (к) (4. Тарас Татаренко, 81), 7. Арсеній Кілєвий, 6. Дмитро Брацюнь, 3. Кирило Крамаренко, 10. Святослав Матяш, 15. Богдан Пасічний, 22. Денис Шевченко.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 32. Ігор Омельченко, 18. Віктор Білоконь, 2. Данило Чалик, 8. Артем Юрченко, 24. Марк Шевчик.

Старший тренер: Віталій Косовський.

Попередження: Максим Максимець, 8. Євгеній Волошин, 65 - Денис Шевченко, 27.

Вилучення: Володимир Вілівальд («Кривбас» U-19), 85.