"Минай" U-19 - "Кривбас" U-19 1:5

"Минай" U-19 - "Кривбас" U-19 1:5}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв черговий календарний матч в рамках чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ, останній у першому колі. Команда Станіслава Упілкова в гостях здобула впевнену перемогу над закарпатським «Минаєм» U-19.

Обидва суперники активно розпочали гру, але першого забитого голу довелось чекати аж до кінця тайму. Червоно-білі поступово заволоділи перевагою, й зуміли відкрити рахунок на 38 хвилині. Арсенію Кілєвому вдався класний обвідний удар з меж штрафного після подачі Роберта Газазяна та скидки далі Володимира Мулика – 0:1!

Щоправда, минайцям вдалось доволі швидко відігратись. І це було несподівано для нашої команди. Денис Довбецький заштовхнув мʼяча у сітку після флангової атаки – 1:1. Але на перерву команди пішли за рахунку на користь гостей. Суперник обрізався на власній половині поля, пішла швидка контратака: Тимур Бутенко переграв воротаря у ближньому бою – 1:2!

У другому таймі значно краще виглядали криворіжці, які постійно атакували на намагались не підпускати «Минай» U-19 до своїх володінь. Така гра влаштовувала червоно-білих. А наприкінці тайму ми дочекались своїх шансів в атаці, та влаштували справжній розгром супернику.

Антон Циганков, який вийшов на заміну, протягом двох хвилин оформив дубль. Спочатку після впритул розстріляв ворота з другої спроби після подачі з флангу – 1:3, а потім втік від захисника та точно пробив у дальній кут – 1:4. І це ще було не все! На 82 хвилині Арсеній Кілєвий після затяжної атаки потужно поцілив у дальній кут з меж карного майданчика – 1:5! Молодці! Пʼята перемога в сезоні!

24 листопада 2023, пʼятниця. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 15 тур. Львів. Стадіон «Сокіл». 12:00. +4 градуси.

«Минай» U-19 (с. Минай, Закарп. обл.) – «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 1:5 (1:2)

Арбітр: Олексій Нефедченко (Харків).

Асистенти арбітра: Сергій Рущак (Ужгород), Ірина Чайка (Львівська область).

Четвертий арбітр: Тарас Козак (Львівська область).

Спостерігач арбітражу: Юрій Можаровський (Львів).

Голи: Арсеній Кілєвий, 38 (0:1). Денис Довбецький, 42 (1:1). Тимур Бутенко, 43 (1:2). Антон Циганков, 79 (1:3). Антон Циганков, 81 (1:4). Арсеній Кілєвий, 82 (1:5).

«Минай» U-19 (Минай, Закарп. обл.): 71. Володимир Шарун, 44. Данило Чабан, 21. Віталій Рожко, 32. Богдан Бідзінський, 7. Віталій Михайлів (к) (23. Нікіта Лєднєв, 77), 77. Юрій Михайлів, 8. Марко Кицун (91. Юрій Болюк, 59), 10. Владислав Мендрук (99. Мартин-Артем Головатий, 67), 15. Денис Довбецький (9. Богдан-Юліан Вишинський, 59), 2. Микола Киричок, 11. Владислав Волчков (20. Олександр Ковбаснюк, 46).

Запасні: 1. Максим Росул, 4. Данило Пивовар, 6. Маркіян Літепло, 17. Олег Строцький, 22. Віктор Продиус.

Старший тренер: Роман Гданський.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 32. Ігор Омельченко, 2. Ілля Каплунов (10. Ілля Вдовиченко, 87), 4. Роберт Газазян, 5. Ілля Козубенко, 6. Тарас Татаренко, 7. Арсеній Кілєвий (к), 11. Володимир Мулик (9. Антон Циганков, 77), 16. Тимур Бутенко (19. Захар Карпусь, 46), 18. Дмитро Євчев (2. Кирило Крамаренко, 87), 21. Сергій Конюхов, 22. Олександр Каменський (10. Святослав Матяш, 70).

Запасні: 1. Нікіта Кріпак, 15. Богдан Пасічний, 20. Ілля Сльота, 24. Назар Попов.

Старший тренер: Станіслав Упілков.

Попередження: Віталій Михайлів, 45. Юрій Болюк, 62. Юрій Михайлів, 88.