МСК "Дніпро" - "Кривбас" 1:3

МСК "Дніпро" - "Кривбас" 1:3}

Сьогодні у Кривому Розі «Кривбас» проводив заключний матч чемпіонату – проти черкаського «Дніпра». У стартовому складі вийшли Злотар, Сокол, Попчук – футболісти, які навесні не мали достатньої кількості ігрової практики. З перших хвилин номінальні гості окупували половину поля суперника, й навіть швидко забили, але гол Берка не зарахували через офсайд.

Й моменти почали з’являтися дуже й дуже часто. Небезпечно було після флангових атак за участю Горвата й Берка. Реальний шанс мав Черній, але повз ворота. На 12 хвилині натиск наших улюбленців  приніс результат у вигляді першого голу! Дедяєв з правого флангу виконав ідеальний простріл у воротарський, звідкіля Черній відкрив рахунок – 1:0! Недовго думаючи криворіжці подвоїли перевагу.

Пирогов запресингував опонента на його х половині поля, м’яча підхопив Берко, пройшовши кілька метрів та точно пробивши низом – 2:0! Криворіжці продовжували свторювати моменті біля воріт Старченка. Не влучив у ворота із вбивчої позиції все той же Берко, а Горвату теж трішечки не пощастило.

Черкащани грали виключно на оборону, й мали усього одну напівнагоду, аби забити, але Янаков не влучив перспективним пострілом здалеку. Ми ж не зупиняли атаки. Берко сильним ударом зі стандарту влучив у поперечину, а Черній після чергового флангового прострілу пробив повз ближній кут.

З початком другого тайму картина гри не змінилася: «Кривбас» атакує, «Дніпро» захищається. Хоча перший небезпечний момент після перерви створили номінальні господарі: Шурубура здалеку пробив потужно, але Злотар у дивовижному сейві врятував ворота від голу. Ми відповіли своїм моментом, коли на добиванні після не досить вдалої гри воротаря грав Черній, але Самойленко виправився.

На 72 хвилині одна з рідких атак «Дніпра» завершилась несподіваним голом у наші ворота. Контратака: Савісько відважився на дальній удар й зумів перекинути Злотаря – 1:2. Черкащани почали діяти сміливіше, й Кирило реально виручив після небезпечного пострілу із середньої дистанції!

Відзначимо дебюти вихованців академії Ніколашина й Козака. Молоді хлопці з’явилися на полі під овації трибун. У подальшому криворізькі футболісти на радість заповненому стадіону зняли усі питання щодо переможця матчу. Ременюк віддав на лінію карного майданчику на Чернія, який потужним ударом у дальній кут оформив дубль - 1:3!

У кінцівці поєдинку на заміну з'явився й Андрій Григорик, який через травму пропустив майже усю весняну частину чемпіонату. Андрій через пошкодження змушений завершити професійну кар'єру. Дякуємо, легендо, за твій величезний внесок у розвиток криворізького футболу!!!

ФК «Кривбас» завершує тріумфальний сезон впевненою перемогою, й дякує вам, наші дорогі вболівальники, за потужну підтримку на протязі усього чемпіонату! Зустрінемося на матчах Першої ліги вже у новому сезоні!

11 червня 2021 року. Чемпіонат України-2020/2021. Друга ліга. Група Б. 26 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 18:00. 1959 глядачів. +21 градус. Поле - 5.

МСК «Дніпро» (Черкаси) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:3 (0:2)

Арбітр: Андрій Кошура (Чернівці).

Асистенти арбітра: Олег Резніченко (Краматорськ), Дмитро Башкіров (Донецька область).

Четвертий арбітр: Олексій Гавеля (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Віталій Дяденко (Кропивницький).

Голи: Костянтин Черній (Андрій Дедяєв), 12 (0:1). Віктор Берко (Максим Пирогов), 17 (0:2). Ярослав Савісько, 72 (1:2). Костянтин Черній (Андрій Ременюк), 85 (1:3).

«Дніпро» (Черкаси): 23. Денис Старченко (1. Кирило Самойленко, 46), 22. Денис Шурубура, 4. Владислав Барський, 8. Євген Кузнєцов, 11. Вадим Лобода, 7. В’ячеслав Орел, 10. Максим Авер’янов (к) (28. Артем Кулініч, 90), 77. Іван Янаков, 24. Віктор Мартян, 51. Ярослав Савісько, 13. Віктор Сахнюк (20. Ігор Дувняк, 46).