Назар Маліновський: Сьогодні у нас все виходило

Назар Маліновський: Сьогодні у нас все виходило}

Півзахисник криворізького «Кривбасу» Назар Маліновський поділився враженнями від домашньої перемоги над «Нікополем» (6:1) у 2 турі групи Б Другої ліги.

- Сьогодні у нас все виходило. Все, чого від нас вимагав тренерський штаб, ми виконали, тільки один раз все ж пропустили. Гра була повністю під нашим контролем. Провели багато атак, створили чимало гольвоих моментів. Все склалося дуже добре.

У перерві за рахунку 4:0 тренери просили нас не розслаблятися. Тому ми вийшли на другий тайм ще більш зосередженими, ще две голи забили. Вітаємо Сергія Гвоздевича із завершенням кар'єри, та бажаємо тепер успіхів у тренерському ремеслі.

Звісно, будемо сумувати за грою Сергія. Будете не вистачати його гольових передач, вирішальних голів. Він дуже виликий молодець. «Таврія»? Упевнений, зустріч буде важкою. Тим більше граємо вже за кілька днів. Сімферопольці - непростий суперник, де виступають досвідчені виконавці. Але наш плюс в тому, що граємо вдома. Треба перемагати, й проходити далі.