Криворізький «Кривбас» продовжує працювати над підсиленням складу перед сезоном УПЛ. Червоно-білі підписали одинадцятого нового футболіста у літнє міжсезоння. 19-річний талановитий крайній півзахисник Назар Волошин - гравець ФК «Кривбас». Криворіжці орендували футболіста у київського «Динамо». Орендна угода розрахована на 1 рік.

Назар Волошин народився 17 червня 2003 року у Кременчуці Полтавської області. Зріст - 175 см, вага - 66 кг. У «Кривбасі» буде виступати під номером 19. Вихованець: ДЮФА ФК «Металіст» Харків (2013-2016), ДЮФШ «Динамо» ім. Лобановського (2016-2020).

Професійна кар’єра:

«Динамо» U-19 Київ (2019-2022) - 37 матчів/13 голів.

У останньому сезоні (2021-2022) за «Динамо» U-19 зіграв 15 матчів, забив 7 голів.  На полі провів 1180 хвилин. 21 серпня у матчі 5 туру чемпіонату юнацьких команд «Динамо» - «Десна» зробив хет-трик, чим допоміг киянам здобути переконливу перемогу - 9:0.

У Юнацькій лізі УЄФА за «Динамо» U-19 зіграв 7 матчів (620 хвилин на полі), забив 2 голи, відзначився 3 результативними передачами.

Захищав кольори збірних України трьох вікових категорій: U-17 (2019; під керівництвом Олександра Петракова, діючого головного тренера збірної України) - 11 матчів/3 голи, U-18 (2020), U-19 (2020) - 6.

Назар Волошин увійшов до топ-6 найкращих молодих футболістів України у віковій категорії U-19 у 2021 році за підсумками проєкту Золотий талант.

ФК «Кривбас» вітає Назара у червоно-білій родині. Бажаємо успішних виступів у складі нового клубу.

Нагадаємо, раніше «Кривбас» підписав воротаря Андрія Кліщука, захисників Тимура Стецькова, Віталія Вернидуба й Євгена Опанасенка, півзахисників Андрія Понєдєльніка, Тимура Корабліна, Дмитра Хомченовського, Максима Задераку та Євгена Банаду, а також нападника Дениса Устименка.