"Нива" - "Кривбас" 1:2

"Нива" - "Кривбас" 1:2}

У 17 турі Першої ліги криворізький «Кривбас» завітав до Тернополя. Гра проти «Ниви» була другою для команд у другому колі. У поєдинку першого кола криворіжці вдома були сильніші – 1:0. Олександр Бабич дещо змінив стартовий склад команди: повернулися після пошкодження до основи Балан та Гордієнко, новачок Іліч вийшов у центрі півзахисту, Дебелко залишився, цього разу, на лавці запасних, а Хобленко з’явився на вістрі атаки.

Команди розпочали гру доволі жваво. Вже на 2 хвилині першого удару по воротам завдали господарі, коли Дворовенко з лінії штрафного пробив, щоправда, дуже неточно. Успіх нам приніс перший ж удар у площину воріт. Іліч виконав хорошу подачу з правого флангу зі стандарту, а Хобленко у дотик переправив м’яча у ближній кут – 0:1! Перша результативна дія Крістіана у «Кривбасі», й довгоочікуваний гол Олексія після тривалої паузи!

Через дві хвилини червоно-білі заробили ще один небезпечний стандарт, але цього разу Іліч вже пробивав по воротам, й Механів виручив «Ниву». Поступово гості заволоділи ініціативою. Й пішли хороші атаки: Мостовий був першим на підбиранні після фланговї атаки, але його постріл виявився дуже неточним. А от Татарков на 21 хвилині мав супернагоду, аби подвоїти рахунок.

Микита обіграв у карному майданчику захисника, й пробивав з близької відстані, але потурбував лише сітку із зовнішнього боку. «Нива» діяла у ці хвилини виключно на контратаках, намагаючись загострювати після численних верхових подач, але наші хлопці вигравали другий поверх. Пробивав здалеку Вовченко, але удар було заблоковано, й Сарнавський забрав снаряд вже без проблем.

«Кривбас» на 36 хвилині організував чергову атаку, яка повинна була стати гольовою. Щедрого вивели тет-а-тет із воротарем, але удар у ближній кут суперник парирував. А от після добивання Артема з дуже гострого кута сфера просвистіла вздовж рамки. Дуже небезпечно було також після пострілу активного Татаркова з меж штрафного, й знову Механів рятує «Ниву».

А от на 40 хвилині, коли Щедрого відправили на побачення з кіпером, й коли захисник відверто завалив кращого асистента червоно-білих, та всього чемпіонату Першої ліги, то свисток арбітра чомусь промовчав. «Кривбас» продовжував грати першим номером, й вже після пострілу Хобленка з-під суперника м’яч ледь не влетів у дальній кут. Напівмомент створили наприкінці тайму й нивівці, але Дедух з перспективного стандарту запустив шкіряного над воротами.

На жаль, за хвилину до перерви червоно-білі дуже несподівано пропустили. Балан порушив правила біля власного карного майданчика. Семенина пробив зі стандарту дуже неприємно для Сарнавського, який не зумів зафіксувати м’яча, а на добиванні першим виявився Демчук – 1:1.

Другий тайм дещо активніше розпочали господарі й вже Семенов заблокував потенційно небезпечний постріл з близької відстані від гравця «Ниви». А на 59 хвилині нам вдалося знову вийти вперед! Іліч отримав передачу від Хобленка, змістився до карного майданчика, та низом більярдним ударом поклав м’яча у ближній кут – 1:2! Криворіжці знову заволоділи ініціативою, адже важливий гол додав впевненості.

Щедрий у середині тайму пробивав з небезпечного стандарту, але влучив у поперечину. Мав третій матч поспіль забивати й Семенов, але Механів якимось дивом потягнув важкий удар з-під поперечини. Господарі йшли вперед у останній 20-хвилинці, але наші хлопці діяли самовіддано й надійно у захисті (а якби ще забив свій момент Щедрий!), та зуміли втримати важливу перемогу. Браво також Сарнавському, який потягнув два важких постріли! З перемогою!

5 жовтня 2021 року. Чемпіонат України-2021/2022. Перша ліга. 17 тур. Тернопіль. Тернопільський міський стадіон імені Шухевича. 17:30. +11 градусів.

«Нива» (Тернопіль) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:2 (1:1)

Арбітр: Олександр Шандор (Львів).

Асистенти арбітра: Петро Котубей (Закарпатська область), Юрій Синишин (Івано-Франківськ).

Четвертий арбітр: Олег Когут (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Михайло Митровський (Ужгород).

Голи: Олексій Хобленко (Крістіан Іліч, штрафний), 9 (0:1). Максим Демчук, 45+3 (1:1). Крістіан Іліч (Олексій Хобленко), 59 (1:2).

«Нива» (Тернопіль): 1. Максим Механів (к), 5. Олег Хруставка, 33. Максим Демчук, 21. Семен Вовченко, 4. Андрій Зінь (99. Андрій Малащук, 73), 50. Владислав Дворовенко, 24. Богдан Козак (18. Олександр Кобеля, 71), 7. Ігор Семенина (23. Костянтин Бичек, 61), 8. Руслан Дедух, 9. Сергій Кисленко, 10. Андрій Різник (99. Андрій Малащук, 79).

Запасні: 71. Віталій Жупанський, 65. Артем Васько, 2. Андрій Скакун, 77. Магомед Мемешев, 44. Максим Стельмащук.

Головний тренер: Андрій Купцов

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський – 73. Денис Балан (27. Роман Дебелко, 59), 3. Володимир Заїменко (к), 50. Дмитро Семенов, 22. Андрій Мостовий – 4. Артем Гордієнко (8. Ігор Яровой, 90+3), 2. В’ячеслав Рябов (6. Клім Приходько, 58), 11. Микита Татарков, 16. Крістіан Іліч (17. Назар Маліновський, 84), 45. Артем Щедрий – 9. Олексій Хобленко (5. Олександр П’ятов, 81).

Запасні: 41. Роман Льопка, 20. Дмитро Фатєєв, 18. Олександр Горват, 24. Зураб Гігашвілі, 39. Денис Васін.

Головний тренер: Олександр Бабич.

Попередження: Максим Демчук, 25. Семен Вовченко, 65. Андрій Різник, 69 – Олексій Хобленко, 57. Роман Дебелко, 62. Андрій Мостовий, 70.