"Оболонь" U-19 - "Кривбас" U-19 1:3

"Оболонь" U-19 - "Кривбас" U-19 1:3}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів пʼятий календарний матч в рамках нового сезону чемпіонату України серед юнацьких команд. Сьогодні на Київщині підопічні Станіслава Упілкова були сильніші за «Оболонь» U-19.

Червоно-білі активно розпочали поєдинок, та забили у середині першого тайму. Пішла атака правим флангом, мʼяч було переадресовано на 11 метрів на Матяша. Святослав розвернувся та встиг пробити з-під ноги опонента у ближній кут – 0:1. Під кінець тайму гостям вдалось подвоїти перевагу: пенальті – який чітко реалізував капітан Вілівальд – 0:2.

У другому таймі команди провели багато замін, освіживши гру. Криворіжці продовжували виглядати краще за суперника, й довели рахунок до розгромного. Бутенко забив дебютний гол за «Кривбас» U-19 після обрізки киян та швидкої контратаки ударом у ближній кут з меж штрафного – 0:3!

В кінцівці ми побачили ще один 11-метровий удар. Тільки тепер вже у ворота Погорілого. Куделін пробив без шансів для воротаря – 1:3. Вітаємо нашу юнацьку команду з другою перемогою в сезоні!

27 серпня 2023, неділя. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 5 тур. Буча, Київська область. НТБ «Оболонь». 12:00. +32 градуси.

«Оболонь» U-19 (Київ) – «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 1:3 (0:2)

Арбітр: Вʼячеслав Волков (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Олександр Буток (Суми), Максим Мельниченко (Київська область).

Четвертий арбітр: Єлизавета Настусенко (Київська область).

Спостерігач арбітражу: Костянтин Труханов (Харків).

Голи: Святослав Матяш, 22 (0:1). Володимир Вілівальд, з пенальті, 45+4 (0:2). Тимур Бутенко, 75 (0:3). Максим Куделін, з пенальті, 83 (1:3).

«Оболонь» U-19 (Київ): 31. Денис Марченко, 99. Данііл Прошак, 91. Ростислав Лящук, 18. Євгеній Даниленко (к), 66. Максим Григоренко, 70. Кіріл Корх, 42. Дмитро Харченко (6. Олег Гульцев, 72), 47. Владислав Швец, 79. Данило Остапець (15. Дмитро Дяченко, 30), 69. Михайло Кляцький (26. Артем Грабілін, 83), 28. Артем Чорний (77. Максим Куделін, 46).

Запасні: 36. Максим Сапожніков, 35. Михайло Крамар, 30. Владислав Григоренко, 22. Олександр Фещенко, 27. Євгеній Коцюбайло, 41. Денис Бондаренко, 21. Олександр Козлов, 72. Леонід Жук.

Старший тренер: Федір Прохоров.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Дмитро Погорілий, 4. Роберт Газазян (6. Тарас Татаренко, 64), 14. Володимир Вілівальд (к), 5. Ілля Козубенко, 17. Ілля Вдовиченко,  8. Артем Чехов (18. Дмитро Євчев, 46), 16. Ярослав Дружинін (23. Ярослав Шевченко, 67), 7. Арсеній Кілєвий, 10. Святослав Матяш (15. Тимур Бутенко, 57), 11. Володимир Мулик (24. Назар Попов, 64), 19. Захар Карпусь.

Запасні: 32. Ігор Омельченко, 20. Ілля Сльота, 9. Тарас Лях, 22. Олександр Каменський.

Старший тренер: Станіслав Упілков.

Попередження: Михайло Кляцький, 6. Євгеній Даниленко, 34. Дмитро Харченко, 59. Максим Куделін, 79. Ростислав Лящук, 90+2 - Дмитро Євчев, 51. Роберт Газазян, 58. Ярослав Дружинін, 64. Дмитро Погорілий, 79. Тимур Бутенко, 84.