Олександр Драмбаєв: Задоволений, що підписав з "Кривбасом" повноцінний контракт

Олександр Драмбаєв: Задоволений, що підписав з "Кривбасом" повноцінний контракт}

EXCLUSIVE від новачка ФК «Кривбас», захисника Олександра Драмбаєва в рамках традиційної рубрики від офіційного спонсора Клубу FAVBET.

- Олександре, поділись емоціями після підписання контракту з ФК «Кривбас».

- Дуже щасливий, що став гравцем «Кривбасу». Насамперед радий, що підписав з червоно-білими повноцінний контракт.

- Що ти знав про «Кривбас» перед трансфером?

- По-перше, тут сильний тренер. Коли я займався в Академії в Запоріжжі, то ми з хлопцями постійно бачили Вернидуба, який на той час тренував «Зорю». Всім молодим футболстам дуже хотілось попрацювати з ним. Також у «Кривбасу» амбітні цілі, тому я тут.

- Розкажи подробиці переходу до «Кривбасу».

- Зателефонував мій агент та розповів про інтерес з боку «Кривбасу». Я не був вдома, в Україні, дуже довго - більше двох з половиною років. Тому задля переходу до «Кривбасу» найважчим було вмовити повернутись батьків та дружину. Батьки були на матчі «Кривбас» - «Минай», де ознайомились з чудовими умовами Клубу. Після цього усі разом вирішили, що так буде краще для мене та для моєї професійної карʼєри.

- Ти обрав номер 15. Чому саме цей номер?

- Хотів взяти 55, але він був зайнятий (у Дібанго - Прим.). Я народився 21 квітня в 55 хвилин та ще й у 55 палаті. Також по життю мені часто супроводжувала цифра 55. Чому 15? Головне, щоб у номері була пʼятірка, тому 15 (посміхається).

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru