Півзахисник криворізького «Кривбасу» Олександр Каменський розповів про підписання довгострокового контракту з Клубом.
- Що для тебе значить підписання контракту з головною командою «Кривбасу»?
- Це можливість для мене йти до своєї мети. Попереду - багато роботи. Хочу працювати та розвиватись разом із «Кривбасом». Дуже радий такій можливості бути тут, разом з червоно-білими. Починається новий етап в моїй карʼєрі.
- Хто з тренерів зробив найбільший внесок у твій професійний розвиток?
- У Дніпрі - це Андрій Пісний і Максим Різавенко. У Кривому Розі - Олексій Прилепов, і Юрій Штурко. Дуже вдячний наставникам за роботу і терпіння.
- Чого хотів би досягти з «Кривбасом» у майбутньому?
- Перемагати в кожному матчі та йти до нових вершин. Впевнений, у нашого Клубу хороше майбутнє, ми всі працюємо заради однієї цілі.
- На кого рівняєшся у головній команді Клубу?
- Не хотів би когось обирати, адже всі футболісти головної команди сильні по-своєму. У того чи іншого є свої сильні якості, завдяки яким він добивається успіху та прогресує з кожним днем.
- Яку пораду ти б дав хлопцям ФА «Кривбас», які зараз лише мріють про підписання контракту з головною командою Клубу?
- Найголовніше - вірити в свої сили, працювати над собою кожного дня. І якщо навіть щось не виходить, все одно не треба опускати рук.
Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг