До вашої уваги частина ексклюзивного матеріалу з офіційної матчевої програмки до гри 27 туру УПЛ 2025\2026 «Кривбас» - «Карпати», коли на наші питання відповідав воротар червоно-білих Олександр Кемкін.
- Що для вас є найважливішим у роботі воротаря під час матчу?
- Під час матчу воротар повинен виручати команду. Це для мене найважливіше. Звісно, не завжди це виходить, але голкіпер має рятувати від голів.
- Наскільки важлива стабільність для гравця вашого амплуа протягом сезону?
- Я вважаю, що дуже важлива. Тому що, якщо ти хочеш грати на топ-рівні, ти маєш показувати стабільно гарну гру. Але стабільність приходить з досвідом. Так що для воротаря стабільність дуже важлива.
- Чи був момент, коли хотіли щось змінити у своїй кар’єрі?
- Маєте на увазі, чи хотів я перейти колись в кращу команду? Звісно, хотів, завжди хочеться прогресувати. Вважаю, це нормальна ситуація для будь-якого професійного футболіста.
- Розкажіть про конкуренцію із іншими воротарями команди: Маханьковим, Хомою, Сичовим. Які у вас відносини?
- Дуже гарні професійні відносини. У нас немає ніякої там ворожнечі. Так що працюємо і намагаємось, як-то кажуть, підштовхувати один одного, і щоб ми приносили користь команді в першу чергу.
Повну версію інтервʼю читайте у офіційній матчевій програмці до гри «Кривбас» - «Карпати». Замовити цю та інші програмки можна на офіційному сайті Фан-шопу, або написавши у Дірект офіційної сторінки Фан-шопу ФК «Кривбас» в Інстаграм.
Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг