"Олександрія" - "Кривбас" 1:1

"Олександрія" - "Кривбас" 1:1}

Криворізький «Кривбас» зіграв перший контрольний матч на літніх зборах. Першим суперником виступила «Олександрія».

Початок гри пройшов без моментів, але наша команда одразу заволоділа територіальною переагою. На 10 хвилині після швидкої флангової атаки Устименко пробивав без перешкод з лінії воротарського майданчика, але поруч зі стійкою. Суперник відповів через 2 хвилини коли із середньої дистанції пробивав Шулянський - повз ворота. На 20 хвилині криворіжці розіграли кутовий – Татарков непогано приклався на виконання з кута штрафного - поруч із дальньою дев’яткою.

На 37 хвилині пройшла швидка контратака. Понєдєльнік кинув у прорив Опанасенка, який виконав ідеальну подачу майже у центр штрафного - Устименко з другого поверху відправив м’яча у дальній кут - 0:1. У другій половині першого тайму декілька напівмоментів мали й господарі, але їх підвела реалізація.

На другий тайм вийшов повністю оновлений «Кривбас», шанс проявити себе отримали нові 11 футболістів. Декілька разів у гру по-справжньому вступив Клішук, який виручив після небезпечних ударів суперника. Гості до середини тайму грали практично без моментів. Хобленко одного разу непогано пробивав метрів з 22, але трохи вище воріт.

На 73 хвилині «Кривбас» провів контратаку. Рябов вивів майже віч-на-віч із воротарем одного з новачків, якого вдарили по ногах у карному майданчику. Пенальті взявся виконувати Хобленко, але після його пострілу по центру воріт кіпер відбив м’яча ногами. Кінцівку гри активніше провели господарі, й на 87 хвилині їм вдалося відігратися. Надольський отримав сферу у штрафному, й точно пробив у ближній кут - 1:1. Бойова нічия.

12 липня 2022 року. Контрольний матч №1. +24 градуси.

ФК «Олександрія» (Олександрія, Кіровогр. обл.) - «Кривбас» (Кривий Ріг) - 1:1 (0:1)

Голи: Денис Устименко (Євген Опанасенко), 37 (0:1). Ярослав Надольський, 87 (1:1).

«Олександрія» (Олександрія) (стартовий склад): Олег Білик, Денис Мірошниченко, Максим Дячук, Олександр Мартинюк, Владислав Бабогло, Олександр Демченко, Сергій Рибалка, Максим Третьяков (к), Еміль Мустафаєв, Артем Шулянський, Даниїл Сухоручко.

На заміни виходили: Валентин Горох, Віталій Костишин, Андрій Цуріков, Олег Кожушко, Максим Цвіренко, Олександр Мельник, Богдан Білошевський, Кирило Дришлюк, Юрій Копина, Артур Авагімян, Владислав Калітвінцев, Ярослав Надольський, Богдан Кобзар.

Головний тренер: Юрій Гура.

«Кривбас» (Кривий Ріг): Богдан Сарнавський (к) (Андрій Кліщук, 46), Євген Опанасенко (Денис Шевченко, 46), Віталій Вернидуб (Гліб Попчук, 46), Іван Зотько (Дмитро Чудак, 46), Тимур Стецьков (Максим Мисляй, 46; новачок, 71), Дмитро Семенов (В’ячеслав Рябов, 46), Максим Задерака (Тимур Кораблін, 46), Дмитро Хомченовський (Олексій Хобленко, 46), Микита Татарков (Ярослав Гопкало, 46; Євген Ніколашин, 71), Андрій Понєдєльнік (новачок, 46), Денис Устименко (Роман Дебелко, 46).

На 73 хвилині Олексій Хобленко («Кривбас») не реалізував пенальті (воротар)