"Олександрія" U-19 - "Кривбас" U-19 4:2

"Олександрія" U-19 - "Кривбас" U-19 4:2}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів черговий календарний матч юнацького чемпіонату УПЛ. У 8 турі наша команда зустрічалась із «Олександрією» U-19.

Після перемоги над «Минаєм» U-19 червоно-білі в хорошому настрої вирушили на гру, до якої плідно готувались увесь тиждень, але з перших хвилин гри господарі поля відразу взяли мʼяч під свій контроль. Відкрити рахунокна 16 хвилині: Максим Радченко, обігравши декількох наших захисників у штрафному, пробив повз Богдана Хому - 1:0.

Криворіжці пішли вперед відіграватись великими силами, але, натомість, вдруге пропустили: Ярослав Базаєв злету замкнув флангову подачу - 2:0. На 33 хвилині Дмитро Шостак сильним пострілом під поперечину збільшив відрив у рахунку - 3:0... Для червоно-білих така гра й рахунок були неприпустимими, тож вже за хвилину Антон Циганков, поборовшись у штрафному майданчику, забив важливий м’яч - 3:1.

Матч на 38 хвилині було призупинено через повітряну тривогу (кляті орки!), команди перейшли в укриття. По закінченню тривоги аж через дві години футболісти повернулись на поле й після короткої розминки продовжили матч. Червоно-білі відразу могли забити ще раз, але м’яч після удару Володимира Вілівальда пролетів трошки вище воріт.

На другий тайм футболісти «Кривбасу» вийшли зарядженими на боротьбу, тож градус поєдинку був високим. Гості почали пресингувати господарів й момент за моментом створювали біля воріт суперника. Забити ще одного м’яча червоно-білим вдалось на 68 хвилині: Захар Карпусь, поборовшись у карному майданчику, пробив, - куля влучила у капітана «Олександрії» U-19 Павла Західного й опинилась у воротах господарів вдруге - 3:2!

«Кривбас» усіма силами побіг вперед й тиснув на господарів поля до останніх хвилин, але м’яч вперто не йшов у ворота. Сконцентрувавшись на атаці, червоно-білі пропустили у самісінькій кінцівці. Підсумковий результат поєдинку, на жаль - 4:2 на користь «Олександрії» U-19. Дякуємо червоно-білим за характер!

Наступну гру підопічні Віталія Косовьского проведуть проти «Інгульця» U-19 у 9 турі вже цієї неділі.

Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 8 тур.

ФК «Олександрія» U-19 (Олександрія) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 4:2 (3:1)

17 жовтня 2022, понеділок. Олександрія, Кіровоградська область. КСК «Олімп». 12:00. +12 градусів.

Арбітр: Артем Очкуренко (Нікополь).

Асистенти арбітра: Олександр Брикун (Харків), Гусейн Мустафаєв (Харків).

Четвертий арбітр: Денис Федан (Олександрія).

Спостерігач арбітражу: Сергій Возняк (Миколаїв).

Голи: Максим Радченко, 16 (1:0). Ярослав Базаєв, 26 (2:0). Дмитро Шостак, 33 (3:0). Антон Циганков, 34 (3:1). Павло Західний, у свої ворота, 69 (3:2). Андрій Андрейчук, 90+7 (4:2).

«Олександрія» U-19 (Олександрія): 1. Микита Мінчев, 41. Микита Ситников, 13. Павло Західний (к), 18. Єгор Капустян, 23. Даниїл Романенко, 6. Даниїл Ващенко (4. Олександр Штифанович, 90+3), 10. Максим Радченко (11. Назар Кайда, 90+3), 19. Олександр Євтушенко (17. Іван Давиденко, 77), 16. Єгор Гунічев (8. Андрій Бойко, 90+3), 7. Ярослав Базаєв, 22. Дмитро Шостак (9. Андрій Андрейчук, 71)

Запасні: 31. Єгор Таран, 26. Михайло Міщенко, 14. Владислав Атаманчук, 21. Назар Олексюк.

Старший тренер: Олександр Карпов.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 20. Ярослав Гопкало (7. Парвіз Рустамов, 52), 19. Захар Карпусь, 22. Арсеній Кілєвий (21. Святослав Матяш, 90), 14. Володимир Вілівальд, 8. Максим Мисляй, 5. Ілля Козубенко, 7. Данило Панов (10. Єгор Поздняков, 82), 2. Олександр Саєнко, 4. Ілля Ухань (к), 11. Антон Циганков.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 32. Ігор Омельченко, 16. Ярослав Дружинін, 3. Єгор Кокіль, 6. Артем Чехов, 15. Марк Шевчик, 9. Дмитро Чудак, 18. Сергій Башлаєв.

Старший тренер: Віталій Косовський.

Попередження: Даниїл Романенко, 66. Олександр Євтушенко, 74 - Парвіз Рустамов, 68. Захар Карпусь, 84. Максим Мисляй, 90+4. Володимир Вілівальд, 90+5.