Олексій Хобленко - у символічній збірній 19 туру Першої ліги

Олексій Хобленко - у символічній збірній 19 туру Першої ліги}

За підсумками 19 туру Першої ліги нападник криворізького «Кривбасу» Олексій Хобленко отримав «виклик» до символічної збірної туру. «Кривбас» минулої неділі впевнено обіграв «Кремінь» - 5:0, а кращий бомбардир червоно-білих, вийшовши на заміну на 60 хвилині, встиг оформити дубль!

Це четвертий «виклик» Олексія до когорти найкращих футболістів у сезоні! Так тримати!

- Кремінь «приймав» Кривбас на його рідному полі, і навіть під загрозою останнього місця після успіху конкурентів не зміг дати бій одному із фаворитів сезону. Матч був «розігрітий» ще в першому таймі, тож, коли Хобленко вийшов на заміну, йому важко було додати щось нове.

Проте активний форвард забив з інтервалом у три хвилини два м'ячі, скориставшись передачею Маліновського та реалізувавши зароблений Ілічем пенальті. Маючи 11 голів, Олексій є головним переслідувачем лідера гонки бомбардирів Пейшоту – навіть не граючи на вістрі атаки! – така оцінка гри Хобленка від журналістів.

Нагадаємо, у цьому сезоні визнання спеціалістів вже отримали: Артем Щедрий (1 тур – найкращий гравець, 2 тур, 8, 9 тури), Олексій Хобленко (3, 4 17 тури; найкращий гравець серпня; 8 тур – найкращий гравець), Мілян Говедаріца (3 тур – Джокер туру), Іван Зотько (5 тур), В'ячеслав Рябов (6, 16 тури), Драган Ловріч (6 тур), Володимир Заїменко (8 тур), Вагнер Гонсалвез (12 тур), Дмитро Семенов (14, 15 тури), Клім Приходько (14 тур – Найкращий молодий гравець, 15 тур – Джокер туру), Крістіан Іліч (17 тур - найкращий Легіонер туру).