"Пантери" - ЖФК "Кривбас" 1:4

"Пантери" - ЖФК "Кривбас" 1:4}

Криворізький ЖФК «Кривбас» зіграв перенесений матч Вищої ліги ЧУ, у 8 турі в гостях впевнено здолавши уманські «Пантери».

Наші футболістки вперше вийшли у новій рожевій формі, тому цю гру символічно назвали зустріччю рожевих та чорних пантер. Вже на 13 хвилині криворізькі футболістки створили перший гольовий епізод біля воріт «Пантер», коли після подачі Інни Глущенко, яка прорвала захист суперниць, м’яч у ворота поцілила Лідіані де Олівейра. З першої спроби у неї не вийшло переграти воротарку Єву Раєнко, а на добиванні вона відкрила рахунок – 0:1!

Після забитого м’яча криворізька команда не зупинилася і продовжувала атакувати ЖФК «Пантери», перебуваючи майже увесь перший тайм на чужій половині поля. Наша команда постійно тримала оборону суперника в напрузі. Господарки поля повністю зосередилися на захисті. На 42 хвилині Інна Глущенко заробила пенальті, який вже традиційно виконала капітан команди Анна Іванова: вона поцілила м’яч чітко у нижній кут — 0:2.

Другий тайм розпочався з атак криворізьких футболісток, «Пантери» спробували взяти ініціативу в свої руки, але «Кривбас» все ж контролював ситуацію на полі. На 53 хвилині наші дівчата відзначилися ще одним забитим голом, авторкою якого після кутового знову стала Анна Іванова. Через 10 хвилин у рожевих пантер була нагода забити ще один м’яч, але Думітріца Прісекарь поцілила вище воріт.

На 65 хвилині господарки заробили пенальті. Заборовець переграла Келюшик з позначки - 1:3. На 77 хвилині наші футболістки відповіли суперницям ще одним голом, коли Інна Глущенко прорвала захист «Пантер» та віддала точну передачу на Ірину Топал - 1:4. Відзначимо, що це дебютний гол легіонерки за «Кривбас»! Вітаємо!

Наша команда після цієї перемоги посідає третю сходинку таблиці.

6 листопада 2021 року. Чемпіонат України серед жінок-2021/2022. Вища ліга. 8 тур. Умань, Черкаська область. Центральний стадіон. 14:00. 50 глядачsів. +10 градусів. Поле - 3.

ЖФК «Пантери» (Умань)ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 1:4 (0:2)

Арбітр: Катерина Усова (Київська область).

Асистенти арбітра: Анастасія Резнік (Київська область), Єлизавета Настусенко (Київська область).

Четвертий арбітр: Роман Ястремський (Черкаська область).

Спостерігач арбітражу: Михайло Родіоненко (Київська область).

Голи: Лідіані де Олівейра, 13 (0:1). Анна Іванова, з пенальті, 43 (0:2). Анна Іванова, 56 (0:3). Лідія Заборовець, з пенальті, 65 (1:3). Ірина Топал, 77 (1:4).

«Пантери» (Умань): 12. Єва Раєнко, 7. Марія Барбул, 91. Катерина Беззубова (6. Дарія Віноградова, 79), 19. Наталія Боярова, 98. Ірина Рибалкіна, 20. Лідія Заборовець, 11. Ірина Мокбель, 81. Діана Чорненко (97. Анжеліка Ткачук, 46), 10. Анастасія Астахова, 9. Оксана Білокур, 8. Аліна Міняйло (50. Марина Головач, 64; 14. Дар’я Синенко, 87).

Запасна: 1. Аліна Герасименко.

Головний тренер: Юрій Деренюк.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарія Келюшик (1. Олександра Кулик, 82), 15. Анна Іванова (к), 3. Думітріца Прісекарь (16. Руслана Дюміна, 86), 4. Руслана Левченко (22. Анастасія Степанець, 86), 13. Ларисса Кедма, 11. Анна Стєкольщикова, 17. Марія Талеб, 21. Валерія Постол, 9. Ірина Топал (5. Ілона Стрельцова, 82), 10. Інна Глущенко, 93. Лідіані де Олівейра (6. Любов Мозга, 54)

Запасні: 88. Діана Бєлякова, 7. Віолета Тян.

Головна тренерка: Аліна Стеценко.

Попередження: Анастасія Астахова, 13. Аліна Міняйло, 57. Ірина Рибалкіна, 78. Анжеліка Ткачук, 86 - Ірина Топал, 18. Руслана Левченко, 45. Думітріца Прісекарь, 71.

Вилучення: Ірина Мокбель («Пантери»), 83 (серйозне ігрове порушення). Ірина Рибалкіна («Пантери»), 90+2 (друге попередження).