"Париж" - ЖФК "Кривбас" 4:0

"Париж" - ЖФК "Кривбас" 4:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» провів свій дебютний історичний матч в рамках Ліги Чемпіонів. Сьогодні наша команда у півфіналі першого етапу кваліфікаційного раунду поступилась бронзовому призеру чемпіонату Франції – «Парижу».

Матч проти іменитого суперника червоно-білі розпочали спокійно. Так, доволі довго не давався ані контроль мʼяча, ані атаки, але в цілому команда виглядала злагоджено у дебюті та не давали опоненткам створювати моменти біля власних воріт. На жаль, у середині тайму ми пропустили. Але пропустили після своєї ж грубої помилки.

«Кривбас» заробив стандарт на правому фланзі. Пішла не зовсім вдала подача, перехоплення та швидка контратака від фрацуженок два в одного. Дуфур вивели на ідеальну для точного удару позицію й та не схибила – 1:0. Після цього номінальні господарки почали діяти ще більш розкутіше, і нашим дівчатам було дуже нелегко до перерви.

Як би там не було інтрига до перерви збереглась. Але на початку другої половини два «швидких» голи «Парижа» зробили шанси «Кривбасу» на фінал першого етапу примарними. Та ж Дуфур спочатку поклала мʼяча обвідним ударом у дальню девʼятку без шансів для Келюшик – 2:0. А потім замкнула передачу з правого флангу - 3:0. Наша команда у відповідь зуміла провести декілька атак, але бодай до удару діло так і не дійшло.

Натомість досвідчені суперниці забили вчетверте. Після кутового найспритнішою у нашому карному майданчику виявилась Корошец – 4:0. Червоно-білі у відповідь знову ж таки провели декілька перспективних атак, але, на жаль, без голу. Відзначимо, дебют за «Кривбас» Кулібалі, яка, до речі, активно увійшла у гру та зупинили декілька флангових проходів француженок.

«Кривбас» не без боротьби поступається «Парижу», та 9 вересня о 20:00 тут же зіграє у матчі за третє місце проти господарок раунду – «Лінчепінга», який раніше програв «Арсеналу» - 0:3. Дякуємо нашій команді за самовіддачу!

6 вересня 2023 року. Ліга Чемпіонів-2023/2024. Перший етап, півфінал. Лінчепінг, Швеція. Стадіон «Лінчепінг Арена». 22:00. +16 градусів.

«Париж» (Париж, Франція) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг, Україна) – 4:0 (1:0)

Арбітр: Меріма Челік (Боснія і Герцеговина).

Асистенти арбітра: Тамара Дошен (Боснія і Герцеговина), Павлета Рашкова (Болгарія).

Четвертий арбітр: Крістіна Георгієва (Болгарія).

Голи: Жюлі Дуфур, 25 (1:0). Жюлі Дуфур, 56 (2:0). Жюлі Дуфур, 59 (3:0). Кая Корошец, 72 (4:0).

«Париж» (Париж): 16. Чіамака Ннадозі - 3. Лу Богарт (2. Селіна Хосін, 77), 19. Теа Гребоваль, 23. Тенінсун Сіссоко, 27. Жюлі Сойер – 4. Кая Корошец, 17. Гаетан Тіне (18. Мельвін Ндонгала, 71), 8. Дафні Корбоз (15. Ле Муль, 63) – 10. Клара Матео, 9. Матільда Бурдьє (20. Луна Рібадейра, 62), 11. Жюлі Дуфур (7. Луїз Флері, 62).

Запасні: 1. Інес Маркеш, 40. Демарест Пуплє, 5. Сара Хантер, 21. алсу абдулліна, 31. Асса Сідібе.

Головна тренерка: Сандрін Субейран.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик - 20. Амарієль Сонкенг, 15. Анна Іванова, 99. Леся Ольхова (2. Фату Кулібалі, 84), 22. Ольга Басанська - 33. Крістіне Алексанян (11. Анна Стєкольщикова, 89), 98. Даяна Семків (к), 88. Діана Бєлякова (10. Поліна Янчук, 71), 74. Махіра-Алі Елданбоукі, 7. Віолета Тян - 27. Синтія Мусунгу.

Запасні: 23. Жу Менгді, 31. Вікторія Петровець.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

Попередження: Діана Бєлякова, 41. Віолета Тян, 76.