Поліна Янчук та Даяна Семків дебютували за збірну України!

Поліна Янчук та Даяна Семків дебютували за збірну України!}

Жіноча збірна України, команда Луїса Кортеса, вчора зіграла товариський поєдинок з Португалією. За присутності більше ніж 20 тисяч глядачів у Порту наша команда гідно протистояла потужному супернику.

Результат поєдинку було зроблено ще у першому таймі. Господарки поля змогли двічі покарати жовто-синіх за помилки в обороні. Дублем відзначилась Джесіка Сілва. У другій половині гри глядачі голів не побачили. 0:2 - українська команда поступилася учаснику майбутнього чемпіонату світу, який стартує наприкінці липня в Австралії.

Що ж стосується представниць «Кривбасу», то усі вони отримали ігровий час у матчі. Поліна Янчук з’явилася у старті з перших хвилин, кілька разів загрожувала воротам суперниць дальніми ударами та й в цілому була однією з найактивніших в атаці жовто-синьої команди. На 71 хвилині її замінила Інна Глущенко.

У цей же слот на полі з’явилася Даяна Семків. На 81 хвилині у гру вступила і Ірина Кочнєва.

Для Поліни та Даяни цей поєдинок став дебютним за головну збірну країни. Вітаємо дівчат з такою визначною подією! Усі перемоги ще попереду!