"Полісся" U-19 - "Кривбас" U-19 3:4

"Полісся" U-19 - "Кривбас" U-19 3:4}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв перший матч на другому зборі, який наша юнацька команда проводить на Закарпатті. Сьогодні підопічні Олексія Прилепова переграли «Полісся» U-19.

Вже в першому таймі три наші атаки завершились голами у ворота житомирян. Точні удари Каменського, Мулика і Губенка довели рахунок до приємних 0:3. На початку другого тайму після подачі зліва та скидки у воротарський Рибак один гол відквитав - 1:3. Але згодом Попов після потужного пострілу з гострого кута під поперечину зробив рахунок 1:4.

Пішла гра на зустрічних курсах, було проведено чимало замін. В останні 17 хвилин Фортуна двічі посміхнулась супернику. Корнієць і той же Рибак скоротили перевагу криворіжців до мінімальної. Але ми втримали перемогу. Молодці! Наступний спаринг - 18 липня проти ФК «Хуст».

16 липня 2024, вівторок. Літні УТЗ 2024. Контрольний матч №4. С. Середнє, Закарп. область. Стадіон ФК «Середнє». 18:00. +36 градусів.

«Полісся» U-19 (Житомир) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 3:4 (0:3)

Голи: Олександр Каменський, 2 (0:1). Володимир Мулик, 10 (0:2). Рамір Губенко, 21 (0:3). Владислав Рибак, 47 (1:3). Назар Попов, 53 (1:4). Назар Корнієць, 73 (2:4). Владислав Рибак, 80 (3:4).

«Полісся» U-19 (Житомир) (стартовий склад): новачок, Микола Колосюк, новачок, новачок, новачок, новачок, новачок, новачок, новачок, новачок, новачок.

Запасні: Ігор Бойчук, Владислав Крамар, Юрій Вашкеба, Артем Дашковець, Богдан Захаров, Назар Корнієць, Владислав Рибак.

Старший тренер: Геннадій Литовченко.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): новачок, Данііл Корнієнко, Володимир Мулик (к), Богдан Пасічний, новачок, Рамір Губенко, Дмитро Євчев, Ілля Сльота, Олександр Каменський, Матвій Боднар, Станіслав Мігуцький.

Запасні: Нікіта Кріпак, новачок, Євген Маяков, Іван Сльозка, новачок, Тимур Бутенко, Назар Попов, Станіслав Матяш, Єгор Сотніков, новачок, Ростислав Плотко, Олександр Гладков, Дмитро Мурашко.

Старший тренер: Олексій Прилепов.