"Рух" - "Кривбас" 2:1

"Рух" - "Кривбас" 2:1}

Криворізький «Кривбас» у матчі 11 туру VBET Ліги у гостях зустрічався з львівським «Рухом». Команди – сусіди по таблиці, а, отже, очікувалась битва як-то кажуть  «за шість очок». Такою вона, забігаючи наперед, і вийшла.

Вже на 1 хвилині пройшла флангова атака львівʼян, але Климчук з гострого кута, на щастя, влучив у сітку із зовнішнього боку. Криворіжці відповіли ударом головою Дебелка, але воротар без проблем забрав мʼяча. Червоно-білі розпочали значно активніше. Й вже той же Дебелко пробивав з непоганої позиці, але під удар кинулись захисники.

Тут же хороша подача з флангу – Волошин зовсім трішечки не встиг до мʼяча. Рухівці відповіли декількома непоганими атаками з флангів – наш захист витримав наступи. Відзначився двома дальніми перспективними пострілами Хомченовський – трохи неточно. «Рух» провів свою атаку, яку завершував Саломон-Отабор – куля пройшла поряд з дальньою стійкою.

На 35 хвилині була реальна можливість забити у «Кривбасу», коли у штрафному перепасовку затіяли Дебелко та Волошин, але останній просто не влучив по мʼячу у найважливіший момент. Кінцівка тайму пройшла під контролем «Кривбасу», але на перерву команди пішли без голів. Початок другого тайму ознаменувався одразу трьома забитими мʼячами.

Наша команда відкрила рахунок на 47 хвилині, коли затяжну атаку у гол втілив Волошин! Назар потужно пробив під поперечину з меж карного майданчика – 0:1. Такий важливий гол, такі щирі емоції. Гол наші хлопці присвятили партнеру по команді Дмитру Семенову, який напередодні зазнав непростої травми. Але, на жаль, «Рух» доволі швидко прийшов у себе, майже одразу не тільки відігравшись, а й вийшовши вперед. Слюсар заштовхав мʼяча у ворота після кількох поспіль сейвів Сарнавського – 1:1.

Ще через чотири хвилини львівʼяни забили другий гол. Флангова подача й Сапуга з кута воротарського пробив повз Сарнавського – 2:1. «Кривбас» організував справжню навалу на ворота Паньківа. До того ж емоційні господарі у середині тайму залишились у меншості після вилучення капітана Сапуги. Супершанс забити невдовзі мав Микитишин, який вийшов на заміну, але його потужний постріл із вбивчої дистанції прийшовся повз ближній кут. Стандарт – головою пробиває Дібанго, й знову трохи неточно.

Криворіжці продовжували створювати моменти, але господарі відчайдушно захищались, лягали майже під усі мʼячі. Устименко після подачі Дібанго пробивав з другого поверху - Паньків на місці. Останній шанс на порятунок змарнував Банада. Мʼяч після його удару головою вже у компенсований час після кутового, на який прибіг навіть Сарнавський, прийшовся у Паньківа.

Суперник зумів вистояти у меншості й здобув мінімальну перемогу.

6 листопада 2022 року. Чемпіонат України-2022|2023. VBET Ліга. 11 тур. Львів. Стадіон «Арена Львів». +10 градусів.

«Рух» (Львів) - «Кривбас» (Кривий Ріг) – 2:1 (0:0)

Арбітр: Ярослав Кузик (Мукачево).

Асистенти арбітра: Олександр Павлінов, Віталій Сухін (обидва - Одеса).

Четвертий арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу: Геннадій Коваленко (Київ).

Голи: Назар Волошин, 48 (0:1). Денис Слюсар, 53 (1:1). Марко Сапуга, 57 (2:1).

«Рух» (Львів): 79. Юрій Паньків, 73. Ростислав Лях, 96. Денис Слюсар, 29. Роман Дідик, 93. Віталій Роман, 63. Марко Сапуга (к), 6. Олексій Довгий, 26. Фабрісіо Альваренга (23. Богдан Бойчук, 64), 30. Таллес Бренер (5. Валерій Федорчук, 78), 11. Вів Соломон-Отабор (22. Ярослав Карабін, 85), 7. Юрій Климчук.

Запасні: 86. Юрій-Володимир Герета, 32. Дмитро Ледвій, 92. Богдан Слюбик, 75. Андрій Кітела, 71. Олег Федор, 17. Марʼян Мисик, 10. Остап Притула, 99. Василь Руніч, 8. Брайт Енобахар.

Головний тренер: Леонід Кучук.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський (к), 24. Володимир Якімець (7. Андрій Понєдєльнік, 46), 25. Драган Ловріч, 5. Тимур Стецьков, 55. Іван Дібанго, 94. Максим Задерака (20. Артур Микитишин, 67), 10. Дмитро Хомченовський, 11. Микита Татарков (18. Денис Устименко, 67), 8. Ріфет Капіч, 19. Назар Волошин (44. Євген Банада, 88), 27. Роман Дебелко.

Запасні: 33. Андрій Кліщук, 13. Іван Зотько, 15. Віталій Вернидуб, 39. Євген Опанасенко, 2. Вʼячеслав Рябов, 17. Владислав Семотюк, 22. Денис Шевченко, 97. Тимур Кораблін.

Попередження: Марко Сапуга, 11. Віталій Роман, 69. Ростислав Лях, 83 – Роман Дебелко, 71. Тимур Стецьков, 90.

Вилучення: Марко Сапуга («Рух»), 76 (друге попередження).