"Рух" U-19 - "Кривбас" U-19 5:0

"Рух" U-19 - "Кривбас" U-19 5:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів черговий календарний матч юнацького чемпіонату УПЛ. У 11 турі команда Віталія Косовського зустрічалась на виїзді із львівським «Рухом» U-19.

Перші хвилини матчу були відносно рівними, але в командних діях відчувалась перевага господарів, яким вдалось забили швидкий гол на 12 хвилині матчу - 1:0. Червоно-білі після пропущеного м’яча побігли вперед виправляти ситуацію, але припустились помилки в захисті, й арбітр на 15 хвилині вказав на 11-метровий в ворота Богдана Хоми. Попри те, що кіпер вгадав напрямок удару, до кулі не дотягнувся - 2:0.

На 45 хвилині львів'яни могли збільшити перевагу, але кіпер червоно-білих відвів небезпеку, рахунок в роздягальню - 2:0. На другий тайм футболісти «Кривбасу» U-19 вийшли зарядженими на боротьбу, Віталій Косовський зробив кадрові заміни й підсилив напад. Червоно-білі могли забити на 58 хвилині зі штрафного, подачу від Арсенія Кілевого завершував Данило Панов, але захисник львів'ян вибив м'яча.

На 67 хвилині за фол останньої надії арбітр матчу вилучив Іллю Козубенка й призначив ще один пенальті. Богдан Хома вгадав напрямок удару, але відбити м'яча не вдалось - 3:0. На 75 хвилині за гру рукою у карному майданчику, арбітр призначає третій пенальті за гру, рахунок після удару Підгурського - 4:0.

Незважаючи на боротьбу й бажання забити червоно-білі пропустили вп'яте на 87 хвилині, Назар Касарда - 5:0. На превеликий жаль для червоно-білих рахунок залишився незмінним до фінального свистка. Поступаємось лідеру сезону.

Наступну гру підопічні Віталія Косовьского проведуть в рамках домашньої зустрічі проти «Ворскли» U-19 у 12 турі, у вівторок, 8 листопада.

Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 11 тур.

«Рух» U-19 (Львів) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 5:0 (2:0)

5 листопада 2022, субота. Винники. Стадіон імені Богдана Маркевича. 13:00. +11 градусів.

Арбітр: Владислав Грицай(Київська область).

Асистенти арбітра: Тарас Ніконенко (Харків), Дмитро Башкіров (Донецька область).

Четвертий арбітр: Тарас Козак (Львівська область).

Спостерігач арбітражу: Юрій Можаровський (Львів).

Голи: Ілля Квасниця, 12 (1:0). Денис Теслюк, з пенальті, 16 (2:0). Ілля Квасниця, з пенальті, 67 (3:0). Денис Підгурський, з пенальті, 77 (4:0). Святослав Боцьків, 87 (5:0).

«Рух» U-19 (Львів): 1. Юрій-Володимир Герета, 4. Віталій Холод, 3. Богдан Слюбик (2. Олексій Товарницький, 69), 11. Андрій Кітела (16. Мілан Михальчук, 73), 13. Роман Добрянський, 20. Денис Підгурський (к), 19. Євген Пастух (6. Назар Русяк, 69), 17. Микита Рогачов, 10. Олег Федоров (15. Назар Касарда, 73), 14. Ілля Квасниця, 9. Денис Теслюк (8. Святослав Боцьків, 63).

Запасні: 12. Святослав Ванівський, 5. Максим Бойко, 18. Дмитро Мельніченко, 7. Віктор Ніколаєв.

Старший тренер: Віталій Пономарьов.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 14. Володимир Вілівальд (к), 20. Ярослав Гопкало (18. Сергій Башлаєв, 65), 9. Захар Карпусь (7. Парвіз Рустамов, 58), 23. Арсеній Кілєвий, 5. Ілля Козубенко, 2. Олександр Саєнко, 4. Ілля Ухань 11. Антон Циганков (21. Святослав Матяш, 85), 9. Дмитро Чудак (17. Данило Панов, 58), 22. Денис Шевченко (10. Єгор Поздняков, 85).

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 3. Єгор Кокіль.

Старший тренер: Віталій Косовський.

Попередження: Богдан Слюбик, 14. Андрій Кітела, 53 - Ілля Козубенко, 64.

Вилучення: Ілля Козубенко («Кривбас» U-19), 67 (друге попередження).