"Рух" U-19 - "Кривбас" U-19 0:3

"Рух" U-19 - "Кривбас" U-19 0:3}

Сьогодні у 24 турі чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ «Кривбас» U-19 на виїзді зустрічався з львівським «Рухом» U-19.

Наша команда дуже активно провела перший тайм та зуміла двічі засмутити суперника. Кілєвий вдало виконав стандарт на 31 хвилині, увігнавши мʼяча у дальній кут над стінкою – 0:1! Під завісу тайму відзначився капітан Вілівальд. Той же Кілєвий виконав корнер, а Володимир з метра розстріляв ворота – 0:2.

Після перерви криворізькі юнаки діяли за рахунком. На 53 хвилині навіть вдалось забити втретє, та зняти усі питання відносно переможця гри. Мулик ефектним обвідним ударом з меж карного майданчика після контратаки зробив рахунок 0:3.

«Кривбас» U-19 продовжує безпрограшну серію в 2024 році. Після цієї перемоги червоно-білі вперше в сезоні увірвались до топ-5. Так тримати! Наступний матч – у 25 турі в Одесі проти «Чорноморця» U-19. Гра відбудеться рівно за тиждень, у пʼятницю, 19 квітня.

12 квітня 2024, пʼятниця. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 24 тур. Винники, Львівська область. Стадіон ім. Богдана Маркевича (штучне поле). 12:00. +18 градусів.

«Рух» U-19 (Львів) – «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 0:3 (0:2)

Арбітр: Олексій Нефедченко (Харків).

Асистенти арбітра: Дмитро Башкіров (Донецька область), Сергій Рущак (Ужгород).

Четвертий арбітр: Ярослав Леськів (Львівська область).

Спостерігач арбітражу: Євген Геренда (Калуш).

Голи: Арсеній Кілєвий (штрафний), 31 (0:1). Володимир Вілівальд (Арсеній Кілєвий, кутовий), 42 (0:2). Володимир Мулик, 53 (0:3).

«Рух» U-19 (Львів): 1. Маркіян Бакус, 4. Василь Огородник, 77. Назарій Турко, 7. Юрій Мужиловський, 20. Кевін Цюрпалевич-Семечко, 5. Максим Бойко (к) (75. Данило Слива, 70), 8. Назарій Мікляш (6. Ярослав Шандра, 46), 10. Мухаммад Джурабаєв (9. Максим Коваль, 46), 11. Костянтин Квас, 14. Денис Шайда (16. Олександр Кройтарь, 70), 17. Микита Горло (13. Дмитро Себро, 60).

Запасні: 12. Єгор Клименко, 3. Ростислав-Назар Дяк, 18. Гліб Богун.

Старший тренер: Денис Колчин.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Ігор Омельченко, 2. Ілля Каплунов, 5. Данііл Корнієнко, 7. Арсеній Кілєвий, 10. Святослав Матяш (13. Богдан Пасічний, 58), 11. Володимир Мулик (26. Дмитро Мурашко, 80), 14. Володимир Вілівальд (к), 16. Тимур Бутенко, 17. Рамір Губенко (25. Роберт Газазян, 70), 18. Дмитро Євчев (6. Тарас Татаренко, 80), 27. Станіслав Мігуцький (8. Ярослав Шевченко, 58).

Запасні: 71. Нікіта Кріпак, 19. Захар Карпусь, 23. Олександр Постемський.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

Попередження: Назарій Мікляш, 16. Максим Бойко, 54 – Станіслав Мігуцький, 33.