"Шахтар" U-19 - "Кривбас" U-19 1:1

"Шахтар" U-19 - "Кривбас" U-19 1:1}

Сьогодні у 19 турі чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ «Кривбас» U-19 в гостях розійшовся миром з «Шахтарем» U-19.

Наша команда дала справжній бій фавориту, та зуміла відібрати у нього очки, навіть претендуючи на перемогу. У першому таймі донеччани володіли мінімальною перевагою, але забити вдалось гостям. На 37 хвилині Бутенко пройшов півполя та віддав Каменському.

Пішла класна передача у дотик за спини захисникам: Циганков на швидкості виграв позицію у опонента та класно пробив у дальній кут з меж штрафного – 0:1! У другому таймі «Шахтар» U-19 додав та в одній з атак заробив пенальті. Ющенко пройшов декількох гравців «Кривбасу» U-19 та наштовхнувся на Вілівальда.

Арбітр розцінив цей епізод як привід для призначення 11-метрового. Лосенко з позначки пробив потужно над Омельченком, який хоч й вгадав кут, але врятувати команду був безсилий – 1:1. У подальшому пішла рівна гри із взаємними атаками. Червоно-білі попереду виглядали навіть цікавіше за «гірників».

Двічі непогані моменти були у Циганкова, який потужно пробивав з меж карного майданчика, але влучити у дальній кут так і не вдалось. Маємо бойову нічию 1:1, виходимо на 8 сходинку та готуємось до першого домашнього поєдинку у 20 турі проти «Оболоні» U-19, який відбудеться у найближчу пʼятницю, 8 березня.

2 березня 2024, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 19 тур. Київська область. С. Щасливе. Стадіон «Арсенал-Арена» (штучне поле). 11:00. +8 градусів.

«Шахтар» U-19 (Донецьк) – «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 1:1 (0:1)

Арбітр: Кирило Терновий (Харків).

Асистенти арбітра: Євген Слюсар (Житомир), Костянтин Ожійов (Суми).

Четвертий арбітр: Микита Коновалов (Полтава).

Спостерігач арбітражу: Сергій Задіран (Дніпро).

Голи: Антон Циганков (Олександр Каменський), 40 (0:1). Іван Лосенко, з пенальті, 61 (1:1).

«Шахтар» U-19 (Донецьк): 1. Владислав Кравець, 2. Антон Дрозд, 3. Данило Удод, 4. Микола Огарков, 5. Олег Пушкарьов (к) (15. Валентин Галонський, 56), 6. Іван Лосенко, 7. Олександр Ющенко, 8. Василь Бундаш (17. Владислав Тютюнов, 46), 9. Олександр Ломага (20. Антон Демченко, 63), 10. Денис Сметана (16. Євген Яновіч, 72), 11. Єгор Князєв (21. Хусрав Тоіров, 46).

Запасні: 12. Артем Недозимований, 13. Міхаіл Решетніков, 14. Єгор Костюк, 18. Богдан Трифаненко, 19. Дмитро Безклейний, 22. Ібрахіма Дабо, 36. Ростислав Баглай.

Старший тренер: Олексій Бєлік.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Ігор Омельченко, 2. Ілля Каплунов, 3. Кирило Крамаренко, 7. Арсеній Кілєвий (15. Богдан Пасічний, 56), 8. Ярослав Шевченко, 9. Антон Циганков (11. Дмитро Мурашко, 86), 14. Володимир Вілівальд (к), 16. Тимур Бутенко (10. Олександр Гладков, 86), 17. Рамір Губенко, 22. Олександр Каменський (19. Захар Карпусь, 56), 24. Станіслав Мігуцький.

Запасні: 1. Нікіта Кріпак, 4. Артем Олексенко, 5. Данііл Корнієнко, 23. Олександр Постемський.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

Попередження: Василь Бундаш, 27. Олександр Ющенко, 37. Олег Пушкарьов, 47. Хусрав Тоіров, 70. Артем Недозимований, 81. Валентин Галонський, 83 - Ярослав Шевченко, 11. Володимир Вілівальд, 41. Богдан Пасічний, 90+1.

Вилучення: Валентин Галонський («Шахтар» U-19), 90+2 (друге попередження).