СК "Дніпро-1" U-19 - "Кривбас" U-19 3:2

СК "Дніпро-1" U-19 - "Кривбас" U-19 3:2}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів черговий контрольний матч в рамках підготовки до другої частини сезону-2021/22, мінімально поступившись у результативному поєдинку в Дніпрі одноліткам з СК «Дніпро-1». Підопічні Віталія Віценця налаштовувались виключно на перемогу, тому підтвердження швидкий гол від потенційного новачка на 9 хвилині після удару з близької відстані - 0:1.

Господарі довго не відсиджувались у захисті й почали відразу атакувати ворота червоно-білих: на 20 хвилині матчу вони зрівняли рахунок - 1:1. Команда Віценця мали забивати ще, але натомість пропустила: на 26 хвилині дніпряни повели у рахунку й до перерви вже саме вони володіли перевагою - 2:1.

На другий тайм тренери команд зробили кардинальні зміни, випустивши усіх запасних гравців. Футболісти «Кривбасу» U-19 вийшли зарядженими на боротьбу, тож постійно створювали пресинг голкіперу «Дніпра-1» U-19, але забити не вдавалось: м'яч вперто не йшов у ворота. Господарі під натиском постійно відбивали потенційну небезпеку й грали на контратаках, так на 77 хвилині дніпрянам вдалось забити ще раз - 3:1.

Наша команда після пропущеного м'яча побігла вперед усією командоюй на 84 хвилині забила другий й останній м'яч в поєдинку, новачок оформив дубль - 3:2. Червоно-білі програли, але продемонстрували хорошу гру й бажання до перемоги.

19 лютого 2022 року. Контрольний матч №9. Дніпро. НТБ «Дніпро» (штучне поле). 12:00.

СК «Дніпро-1» U-19 (Дніпро) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 3:2 (2:1)

Голи: новачок, 9 (0:1). Олександр Кілик, 20 (1:1). Валентин Матюшенко, 26 (2:1). Крістіан Свистун, 77 (3:1). новачок, 84 (3:2).

СК «Дніпро-1» U-19 (Дніпро): новачок (новачок, 46), новачок (Андрій Ніколішин, 46), Ілля Терещенко (Руслан Березанський, 46), Іван Матюшенко (Руслан Березанський, 46), Олег Кожушко (Володимир Мельничук, 46), Сергій Лебедєв (новачок, 46), Ілля Єршов (Іван Матюшенко, 46), Олександр Кілик (Хан, 46), Ярослав Кравченко (Крістіан Свистун, 46), Олександр Жданов (Владислав Колодежний, 46), Іван Рогач (Даниїл Руденко, 46).