"Суми" - "Кривбас-2" 4:1

"Суми" - "Кривбас-2" 4:1}

Криворізький «Кривбас-2» зіграв черговий календарний матч у ЧУ серед аматорів, проти одного з лідерів - «Сум». На жаль, взяти очки після важкої дороги не вдалося, як наслідок поразка. В першому таймі господарі швидко відкрили рахунок, коли Чеглов скористався помилкою Прохорова, та, вийшовши віч-на-віч пробив повз Смородіна - 1:0.

На 58 хвилині сумчани подвоїли перевагу: після швидкої контратаки лівим флангом та прострілу точного удару метрів з п'яти завдав Ганжа - 2:0. У середині другого тайму Курдас поцілив точно у дальній кут після подачі зі стандарту - 3:0. У кінцівці суперники обмінялися голами. Спочатку дебютний гол в сезоні провів Прялкін.

Прохоров виправився за помилку, віддавши довгу шикарну розрізну передачу, Сашко вийшов сам-на-сам та пробив точно низом - 3:1. Але все ж останнє слово залишилося за «Сумами»: провалився правий фланг нашої оборони, Чеглов увірвався у карний майданчик та не залишив шансів Смородіну - 4:1.

Наступної суботи «Кривбас-2» зіграє в 12 турі знову на виїзді - проти дніпровського «Дніпро-1-Борисфена».

14 листопада 2020 року. Чемпіонат України серед аматорів-2020/2021. Група 3. 11 тур. Суми. Стадіон «Авангард». 13:00. Без глядачів. +1 градус.

ФК «Суми» (Суми) - «Кривбас-2» (Кривий Ріг) - 4:1 (1:0)

Арбітр: Владислав Орендочка (Полтава).

Асистенти арбітра: Вадим Істомін, Олександр Буток (обидва - Київ).

Четвертий арбітр: Микола Миронов (Суми).

Спостерігач арбітражу: Павло Чижевський (Київ).

Голи: Максим Чеглов, 14 (1:0). Максим Ганжа, 58 (2:0). Руслан Курдас, 69 (3:0). Олександр Прялкін, 84 (3:1). Максим Чеглов, 90+2 (4:1).

«Суми» (Суми): 25. Роман Захарчук (1. Богдан Горох, 80), 14. Руслан Курдас, 24. Владислав Колесник, 5. Дмитро Хорольський, 19. Владислав Зрібняк, 22. Валерій Куценко (8. Євген Сайко, 72), 17. Валерій Макаров, 23. Максим Ганжа (88. Дмитро Скаржинський, 78), 10. Максим Чеглов, 11. Дмитро Танчик (99. Тедум Генрі Тааго, 68).