Команди дніпровської філії ФА «Кривбас», «УФК-Кривбас», зіграли матчі-відповіді в рамках 1\2 фіналу Суперкубка Національної Ліги майбутнього.
U-15, на жаль, вдома поступився одноліткам «Руха» і за суммою двох поєдинків залишив турнір на стадії півфіналу. А от наші найменші, U-14, в серії післяматчевих пенальті здолали «Динамо» та крокують до фіналу!
«УФК-Кривбас» U-15 - «Рух» U-15 Львів 0:3 (перший матч - 0:0)
«УФК-Кривбас» U-14 - «Динамо» U-14 Київ 0:0, по пен. 4:3 (перший матч - 1:1)
Усі зустрічі ви можете побачити наживо завдяки трансляціям на Ютуб-каналі Національної ліги майбутнього.
Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг