"Суха Балка" - "Кривбас-2" 1:5

"Суха Балка" - "Кривбас-2" 1:5}

Криворізький «Кривбас-2» здолав земляків із «Сухої Балки», та оформив другу перемогу в зимовому чемпіонаті міста. Наша команда покращила своє турнірне становище, й тепер йде другою. Щодо гри, то перевага дублерів не викликала жодних сумнівів вже з перших хвилин.

В першому таймі голи наших Зубенка, Козленка та Литвина суперник відповів лише одним точним ударом Деркача. Після перерви кривбасівці тільки збільшували рахунок. Зубенко забив ще раз, й голом віздначився Швидкий.

5:1 - на свята «Кривбас-2» йде у гарному настрої.

26 грудня 2020 року. Зимовий чемпіонат Кривого Рогу-2020/2021. Група Сторожука. 3 тур. Кривий Ріг. Спорткомплекс «Гірник» (штучне поле). 9:00. Без глядачів. +2 градуси. Поле - 4.

«Суха Балка» (Кривий Ріг) - «Кривбас-2» (Кривий Ріг) - 1:5 (1:3)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асисенти арбітра: Максим Левченко, Кирило Ісаков (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Сергій Зубенко, 20 (0:1). Андрій Козленко, 31 (0:2). Олександр Деркач, 37 (1:2). Антон Литвин, 38 (1:3). Сергій Зубенко, 52 (1:4). Віталій Швидкий, 58 (1:5).

«Суха Балка» (Кривий Ріг): 71. Антон Ващенко, 2. Євген Войтіховський, 3. Євген Саміла, 4. Олег Захаров, 95. Дмитро Лісієнко (14. Сергій Пенський, 50), 24. Артем Абиякий, 33. Євген Мармура, 16. Валерій Руденко, 6. Ярослав Дзюба, 99. Богдан Шабадаш, 21. Олександр Деркач (27. Семен Гречка, 52).

Запасні: 98. Дмитро Татух, 10. Дмитро Ільченко, 23. Роман Лисняк, 22. Андрій Четин, 18. Олександр Махновський, 77. Олександр Галич, Андрій Гасюк.

Тренер: Юрій Ларжевський.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 71. Микита Переходько (23. Давид Бондарєв, 60), 6. Максим Шевченко, 15. Сергій Прохоров (4. Олександр Зубко, 60), 19. Олег Тітаренко, 3. Захар Куліков (2. Віталій Швидкий, 60), 11. Андрій Баштаннік (5. Андрій Дон, 60), 17. Ілля Шкель (18. Олексій Шубін, 60), 22. Олександр Білий (8. Єгор Лозний, 60), 9. Антон Литвин (7. Кирило Береза, 60), 14. Андрій Козленко (к) (21. Микита Головніков, 60), 20. Сергій Зубенко.

Запасний: Іван Педченко.

Головний тренер: Сергій Мазур.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

Попередження: Сергій Пенський, 77 - Олег Тітаренко, 48.