"Тростянець" - "Кривбас-2" 0:0

"Тростянець" - "Кривбас-2" 0:0}

Сьогодні матчем 2 туру на Сумщині криворізький «Кривбас-2» розпочав виступи у групі 3 аматорського чемпіонату України. 1 тур наші хлопці пропустили через непарну кількість команд групи, а от суперник вдома поступився у дербі «Сумам» (0:4).

Повернення «Кривбасу-2» після багаторічної паузи вдалося. Підопічні Сергія Мазура та Сергія Гвоздевича, який проводив дебютний поєдинок на тренерському містку, виглядали пристойно, та могли навіть розраховувати на більше, якщо б реалізували свої моменти.

У першому таймі «Тростянець» володів перевагою, створював небезпечні епізоди біля воріт Бондарєва, але воротар грав надійно, та неодноразово рятував команду. На 32 хвилині після прострілу з правого флангу Мигаля м'яч влучив у руку Козленко - пенальті. 11-метровий взявся виконувати Анцибор, та переграти Бондарєва не зумів, - Давид парирував удар у правому від себе куті!

Атака у відповідь через хвилину, Прялкін вийшов віч-на-віч із Овчаровим, але пробив поруч із стійкою. Такоже було гаряче у воротарському майданчику господарів після навісу зі стандарту зліва, коли м'яч від плеча Козленко ледь не залетів у ворота, влучивши у стійку.

У другому таймі перевага «Тростянця» стала ще білш відчутною. «Кривбас-2» після важкої дороги програвав супернику фізично, але нічию все ж таки втримав. Героєм нашої команди можно сміливо вважати Бондарєва. Давид дійсно провів сильний поєдинок, та здійснив не один сейв, зумівши вистояти «на нуль». Перші очки «Кривбасу-2» у чемпіонаті - це дуже гарний результат для оновленої молодої талановитої команди.

У 2 турі на наступних вихідних кривбасівці зіграють знову в гостях - проти одного з фаворитів всього турніру - «Вовчанська» з Харківської області.

13 вересня 2020 року. Чемпіонат України серед аматорів-2020/2021. Група 3. 2 тур. Тростянець, Сумська область. Стадіон імені В. Куца. 16:00. +24 градуса. Поле - 5.

ФК «Тростянець» (Тростянець, Сумська обл.) - «Кривбас-2» (Кривий Ріг) - 0:0

Арбітр: Олександр Потапенко (Харків).

Асистенти арбітра: Вадим Істомін, Олександр Буток (обидва - Київ).

Четвертий арбітр: Микола Миронов (Суми).

Спостерігач арбітражу: Олег Дробітько (Полтава).

«Тростянець» (Тростянець): 12. Микита Овчаров, 17. Владислав Упирьов, 19. Владислав Сосєдко, 4. Станіслав Гудзь, 14. Сергій Жиловець (5. Дмитро Богачов, 75), 18. Владислав Курило (8. Денис Деряпа, 61), 2. Максим Гаврась, 7. Олександр Стецюк (к), 10. Максим Мигаль (15. Микола Бужин, 75), 13. Андрій Анцибор, 11. Микита Ревін (9. Андрій Сліпухін, 46).

Запасні: 1. Вадим Дмитроченко, 6. Віталій Шморгун, 3. Олександр Хомич.

Головний тренер: Сергій Коритник.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 81. Давид Бондарєв, 2. Віталій Швидкий (к) (4. Олег Тітаренко, 66), 15. Сергій Прохоров, 5. Андрій Дон (22. Євген Положешний, 46), 13. Євген Карпець, 8. Єгор Лозний, 11. Андрій Баштаннік, 10. Олександр Білий (17. Ілля Шкель, 85), 14. Андрій Козленко, 7. Віталій Рульов (6. Захар Куліков, 62), 9. Олександр Прялкін (19. Максим Бецько, 53).