У ФК "Кривбас" закінчились орендні угоди з трьома гравцями

У ФК "Кривбас" закінчились орендні угоди з трьома гравцями}

Криворізький «Кривбас» наразі залишили три футболісти: камернуський захисник Іван Дібанго та півзахисники: Артур Микитишин й івуарієць Жан По. З гравцями закінчились орендні угоди. Наразі наш клуб веде переговорний процес з їх клубами щодо продовження співпраці із футболістами.

Дібанго повертається у розташування естонської «Левадії», По - до єгипетського «Ісмаілі», Микитишин – до «Шахтаря», з яким відправляється на літні збори.

Іван Дібанго зіграв за «Кривбас» у минулому сезоні УПЛ 23 матчі, в активі 1 результативна передача (на Сосу у 28 турі проти «Металіста» - 2:0). Провів на полі 1887 хвилин.

Жан По, на жаль, не встиг дебютувати за червоно-білих через курс лікування, який гравець проходив тривалий час.

Артур Микитишин, як і Дібанго, став одним з лідерів команди. На його рахунку 20 матчів, 1 гол (переможний у ворота «Олександрії» в 23 турі – 2:1), 2 асисти, 962 хвилини на полі.