"Ужгород" - "Кривбас" U-19 1:3

"Ужгород" - "Кривбас" U-19 1:3}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів черговий контрольний матч на другому зборі, який червоно-білі проводять на Закарпатті. Сьогодні команда Олексія Прилепова зустрічалась з ФК «Ужгород», дебютантом Другої ліги.

Наша молода команда цікавіше виглядала усі 90 хвилин та закономірно відсвяткувала перемогу. В першому таймі ми вийшли вперед завдяки точному удару Мурашка після прострілу справа Мулика – 0:1. На початку другого тайму ми подвоїли перевагу. Дубль вдався Мурашку.

Подача з кутового: воротар помилився та випустив мʼяча, й тут-як-тут помилку підчатував Мурашко – 0:2. Згодом забив і Мулик. Але в кінцівці спарингу господарям вдалось один гол відквитати. Геці не залишив шансів кіперу. Перемагаємо - 3:1. Останній матч на зборах - 23 липня проти аматорського колективу «Бужора» з міста Іршава.

20 липня 2024, субота. Літні УТЗ 2024. Контрольний матч №6. С. Середнє, Закарп. область. Стадіон ФК «Середнє». 18:00. +30 градусів.

ФК «Ужгород» (Ужгород) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 1:3 (0:1)

Голи: Дмитро Мурашко, 45+1 (0:1). Дмитро Мурашко, 55 (0:2). Володимир Мулик, 66 (0:3). Віталій Геці, 90+2 (1:3).

«Ужгород» (Ужгород) (стартовий склад): Олександр Постемський, Юрій Гаврилець, Максим Минайленко, Євген Мукомела, Іван Марюхнич, Роберт Смокоровський, Євген Волошин, Ярослав Караман, Максим Кічун, Максим Максимець, Дмитро Коваленко.

Запасні: Владислав Лушпінь, Іван Вовкунович, Іван Повхан, Віталій Геці, Василь Цигак, Назар Попович, новачок, новачок, новачок.

Головний тренер: Яромир Лобода.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Нікіта Кріпак, Євген Маяков, Тимур Бутенко, Ярослав Шевченко (к), Святослав Матяш, Володимир Мулик, новачок, Рамір Губенко, Ілля Сльота, Олександр Каменський, Станіслав Мігуцький.

Запасні: Артем Дударенко, новачок, Іван Сльозка, Данііл Корнієнко, новачок, Єгор Сотніков, новачок, Ростислав Плотко, Матвій Боднар, Олександр Гладков, Роберт Газазян, Дмитро Мурашко.

Старший тренер: Олексій Прилепов.