"Верес" U-19 - "Кривбас" U-19 3:1

"Верес" U-19 - "Кривбас" U-19 3:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 у 3 турі чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ зустрічався в гостях з рівненським «Вересом» U-19.

Перший тайм вийшов рівним. Обидві команди мали шанси на успіх, але голів ми не побачили. А от на початку другої половини господарям вдався швидкий гол. Годі дали можливість пробити з меж штрафної у дальній кут – це 1:0. Криворіжці провели у відповідь багато хороших атак, та на 67 хвилині класний дальній удар вдався капітану Шевченку – 1:1.

На жаль, кінцівка гри залишилась за рівнянами, яким вдалось вирвати три очки. На 88 хвилині подача зі стандарту знайшла у нашому карному майданчику Паращука, який хитрим обвідним ударом в дотик застав зненацька Омельченка – 2:1. «Кривбас» U-19 пішов вперед великими силами рятувати матч, але пропустив контратаку.

Халілов пройшов Каплунова та низом пробив у дальній кут – 3:1 перемога рівнян. Наступний матч криворіжці нарешті проведуть в рідних стінах. В суботу, 24 серпня, команда Олексія Прилепова у 4 турі прийматиме «Інгулець» U-19.

17 серпня 2024, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19 2024\2025. Прем'єр-ліга. 3 тур. Рівне. НТБ «Верес». 13:00. +29 градусів.

«Верес» U-19 (Рівне) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 3:1 (0:0)

Арбітр: Олег Кузик (Львів).

Асистенти арбітра: Роман Любінець, Андрій Боднарчук (обидва - Львів).

Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне).

Спостерігач арбітражу: Леонід Ярмолинський (Київська область).

Голи: Дмитро Годя, 47 (1:0). Ярослав Шевченко, 67 (1:1). Володимир Паращук, 88 (2:1). Теймур Халілов, 90+3 (3:1).

«Верес» U-19 (Рівне): 1. Павло Стефанюк, 2. Віталій Лапко, 3. Андрій Кусий, 4. Нікіта Івасюк, 5. Володимир Паращук, 6. Ростислав Баран (к), 7. Орест Лепський, 8. Владислав Петров (21. Микита Юдін, 58), 9. Ренат Дубовик (17. Роман Ковалюк, 58), 10. Дмитро Годя (15. Павло Багрій, 85), 11. Владислав Волчков (19. Теймур Халілов, 69).

Запасні: 12. Богдан Яцеленко, 13. Ігор Вороб'як, 14. Дмитрій Бокій, 16. Сергій Носовський, 18. Микола Каврилюк, 20. Максим Гнатів.

Старший тренер: Станіслав Упілков.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Ігор Омельченко, 2. Ілля Каплунов, 3. Євген Маяков, 8. Ярослав Шевченко (к), 10. Станіслав Матяш (21. Олександр Каменський, 53), 11. Володимир Мулик, 16. Тимур Бутенко (13. Богдан Пасічний, 53), 20. Ілля Сльота, 22. Матвій Боднар (9. Дмитро Мурашко, 46), 25. Роберт Газазян (23. Олексій Плічко, 61), 27. Станіслав Мігуцький (18. Дмитро Євчев, 54).

Запасні: 71. Нікіта Кріпак, 5. Данііл Корнієнко, 6. Семен Поканєвич, 24. Олександр Гладков.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

Попередження: Владислав Петров, 43. Ростислав Баран, 79 - Роберт Газазян, 14.