"Верес" U-19 - "Кривбас" U-19 5:1

"Верес" U-19 - "Кривбас" U-19 5:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 в рамках 19 туру чемпіонату України серед юнацьких команд зустрічався в гостях з рівненським «Вересом» U-19. Наша команда, на жаль, зазнала поразки з великим рахунком.

На підсумковий результат та хід подій на полі вплинуло чимало факторів. Один з них - проблеми криворіжців зі складом. Переповнений лазарет дався взнаки. Тому доказ: до Рівного відправилось всього 16 наших футболістів. Суперник захопив ініціативу вже на початку гру. Голи Лепського та Зайка підсумувалт перший тайм - 2:0 на користь господарів.

У другому таймі численні помилки в обороні призвели до ще трьох голів в ворота Рябенка. Все, чим встиг відповісти «Кривбас» U-19 - це гол престижу у виконанні Пасічного після флангового прострілу. Наша команда зазнає неприємної поразки, але, тим не менш, ми впевнені, що станемо тільки сильніші. Віримо в команду!

31 березня 2023, пʼятниця. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 19 тур. Рівне. НТБ «Верес» (штучне поле). 12:00. +8 градусів.

«Верес» U-19 (Рівне) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 5:1 (2:0)

Арбітр: Іван Сухенко (Кременчук).

Асистенти арбітра: Роман Мосійчук (Житомир), Роман Фредина (Львів).

Четвертий арбітр: Владислав Дрикін (Рівне).

Спостерігач арбітражу: Сергій Цимбал (Житомир).

Голи: Орест Лепський, 17 (1:0). Святослав Зайко, 41 (2:0). Дмитро Годя, з пенальті, 55 (3:0). Ігор Воробʼяк, 61 (4:0). Олександр Савчук, 74 (5:0). Богдан Пасічний, 90+1 (5:1).

«Верес» U-19 (Рівне)1. Михайло Кулик, 2. Михайло Протасевич (19. Назар Устимець, 46), 3. Антон Доценко, 4. Олександр Савчук (к), 5. Ігор Ромасюк, 6. Владислав Фундук, 7. Максим Вадовський (21. Ігор Вороб‘як, 46), 8. Орест Лепський, 9. Святослав Зайко, 10. Дмитро Годя, 11. Роман Ковалюк

Запасні: 20. Андрій Кийко, 13. Олексій Волченко, 14. Андрій Вільховий, 15. Євген Пилипчук, 16. Владислав Петров, 17. Андрій Дрозд, 18. Дмитро Бокій.

Старший тренер: Олег Шандрук.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг)12. Владислав Рябенко, 17. Ілля Вдовиченко, 14. Володимир Вілівальд, 20. Ярослав Гопкало (8. Артем Юрченко, 46), 7. Арсеній Кілєвий (к), 5. Ілля Козубенко (24. Марк Шевчик, 75), 3. Кирило Крамаренко, 9. Тарас Лях, 10. Святослав Матяш, 2. Данило Чалик (6. Дмитро Брацюнь, 46), 18. Віктор Білоконь (15. Богдан Пасічний, 40).

Запасний: 32. Ігор Омельченко.

Старший тренер: Віталій Косовський.

Попередження: Ілля Козубенко, 21.