Вернидуб - найкращий тренер сезону 2023\24, Дібанго і Бізімана - серед топових гравців

Вернидуб - найкращий тренер сезону 2023\24, Дібанго і Бізімана - серед топових гравців}

Українські спортивні Інтернет-видання продовжують підбивати підсумки минулого сезону УПЛ 2023\2024. На черзі авторитетний Інтернет-ресурс Football.ua зі своїм варіантом символічної збірної.

Одразу троє представників червоно-білих - у списку найкращих в сезоні. Це головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб, захисник Іван Дібанго та півзахисник Джихад Бізімана.

- «Кривбас» взяв все саме Командою: це помітно і по чудовій атмосфері поза полем (дякую, до речі, прекрасній пресслужбі клубу, яка невтомно готує нові та нові сюжети), і просто по тому, як команда переламувала хід матчів та виривала перемоги наприкінці. Навіть Жан По, який майже весь сезон просидів на лавці, у потрібний момент допоміг перетворити 0:1 на 2:1 у надскладному поєдинку з «Олександрією». Дібанго був прекрасний, Кожушко - гарний, Бізімана - виключно корисний, але по-справжньому сильною командою Кривбас зробив тренер, - журналісти про роботу Вернидуба.

- З тридцяти турів - а Дібанго все тридцять розпочав у стартовому складі, і 29 із них дограв до фінального свистка - він претендував на звання найкращого лефт-бека практично у всіх. Феноменальний мотор на «брівці», камерунець довів, що і в наші складні часи можна заманити в УПЛ топових іноземців - і став основним атакуючим інструментом у схемах «Кривбасу», - журналісти про гру Дібанго.

- Бізімана - не гірша, ніж Дібанго, демонстрація, що класних легіонерів можна привезти в Україну й зараз. Причому в даному випадку демонстрація ще й за фактом, на кого треба ставити: кого-кого, а руандійців війною точно не налякати, у них зовсім недавно страшніші речі були… А так, «Кривбас» вичепив самого капітана національної збірної - і отримав гру з перевагою у більшості матчів, - журналісти про гру Бізімани.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Галерея

Теги

Зроблено в Oranges Guru