Владислав Семотюк - футболіст ФК "Кривбас"

Владислав Семотюк - футболіст ФК "Кривбас"}

Криворізький «Кривбас» представляє чергового новачка у літнє міжсезоння. До нашої команди приєднався дванадцятий новий футболіст - 21-річний талановитий півзахисник Владислав Семотюк. Контракт підписано терміном на 2 роки.

Владислав Семотюк народився 14 листопада 2000 року в Івано-Франківську. Зріст - 180 см, вага - 68 кг. У «Кривбасі» буде виступати під номером 17. Є вихованцем київського РВУФК (до 2017 року). Перші тренери: Ігор Гогіль та Орест Горбатий.

Перший дорослий клуб - «Сталь», куди перейшов у 2017 році, проте за головну команду так й не зіграв, захищав кольори юнацької та молодіжної команд. Після чого переїхав до «Арсеналу». Дебютував в УПЛ 30 вересня 2018 року в матчі проти «Динамо» (0:1).

Професійна кар’єра:

«Сталь» Кам’янське (молодіжні команди) (2017-2018) - 16 матчів, «Арсенал-Київ» (2018-2019) - 2/1 гол, «Арсенал-Київ» (молодіжні команди) (2018-2019) - 34/3, «Прикарпаття» Івано-Франківськ (2019-2022) - 75/4.

У останньому сезоні-2021/2022 у складі «Прикарпаття» Семотюк зіграв 19 матчів, забив 1 гол - вдома у ворота «Олімпіка» у 17 турі, відзначившись на 14 хвилині (2:1). У чемпіонаті Першої ліги провів на полі 1586 хвилин, у пасиві 8 попереджень.

18 вересня зіграв проти «Кривбасу» усі 90 хвилин у домашньому поєдинку 9 туру Першої ліги, коли його колишній команді вдалось сенсаційно відібрати очки у криворіжців - 1:1.

ФК «Кривбас» вітає Владислава у нашій великій червоно-білій родині. Бажаємо прогресувати у складі нового клубу.

Нагадаємо, раніше «Кривбас» підписав воротаря Андрія Кліщука, захисників Тимура Стецькова, Віталія Вернидуба й Євгена Опанасенка, півзахисників Андрія Понєдєльніка, Тимура Корабліна, Дмитра Хомченовського, Максима Задераку, Євгена Банаду та Назара Волошина, а також нападника Дениса Устименка.