Володимир Баєнко: Клуби цікавляться багатьма нашими гравцями, не тільки Дібанго

Володимир Баєнко: Клуби цікавляться багатьма нашими гравцями, не тільки Дібанго}

Генеральний директор криворізького «Кривбасу» Володимир Баєнко ексклюзивно для нового випуску клубного Ютуб-проекту FCKK News прокоментував чутки про зацікавленість з боку інших команд до камерунського захисника червоно-білих Івана Дібанго.

- Володимире Володимировичу, чи правда, що на грі проти «Минаю» були присутні скаути «Базеля»?

- Наскільки мені відомо, так. Дивились вживу. Але й іншими нашими гравцями слідкують скаути. Не тільки за Дібанго.

- Іван наразі не є повноцінним футболістом «Кривбасу». Опція його викупу вже активована?

- Ця опція буде активована, скоріш за все, у зимове трансферне вікно. Але у нас є опція викупу як зимою, так і влітку. Безпосередньо ми з тренерським штабом та президентом будемо вирішувати, коли саме її активувати. Попереду перемовини з «Левадією», самим футболістом. Тому ще зарано про це розмовляти. Найголовніше – вона є. Далі вже юридичні справи.

- Чи можемо ми наразі говорити про інші клуби, які проявляють зацікавленість у Дібанго?

- Так, дуже великий інтерес до Івана, багатьох інших наших гравців з боку інших клубів. «Кривбас» наразі – лідер УПЛ, тому це не дивно.

- Багато чуток і роздумів ходить стосовно ймовірної суми трансферу. Чи є якийсь мінімум, за який клуб міг би погодитись відпустити одного з лідерів сьогоднішнього «Кривбасу» - Івана Дібанго?

- Цей мінімум залежить від президента клубу. Але однозначно ця сума буде більше, ніж зараз пропонують клуби. У нас вже зараз є деякі пропозиції. Не тільки по одному гравцю, по деяких. Наразі «Кривбас» ставить перед собою завдання – потрапляння до єврокубків. Тому все буде вирішувати президент у комунікації з головним тренером клубу.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru