Володимир Баєнко: "Кривбас" шукає нових футболістів по всьому світу

Володимир Баєнко: "Кривбас" шукає нових футболістів по всьому світу}

EXCLUSIVE від генерального директора ФК «Кривбас» Володимира Баєнка в рамках традиційної рубрики від офіційного спонсора Клубу FAVBET.

- Володимир Володимирович, у минулому випуску FCKK News ми розповіли вболівальникам, що Клуб вже працює над збереженням ключових виконавців з прицілом на новий сезон та продовжує контракти. Чи значить це, що кістяк команди буде збережено?

- Так, найближчим часом очікуйте новини щодо подовження контрактів з деякими гравцями. З минулого року ми почали працювати із довгостроковими контрактами молодих футболістів, тому що це наша перспектива в майбутньому. Але для футбольного клубу нормальним є те, що клуб продає та купує футболістів.

- Підходять до завершення орендні угоди з захисниками Натанаелем Сантіні та Конаду Ядомом. Привідкрийте завісу: які плани у Клубу щодо цих футболістів?

- Поки що все на стадії перемовин. В нас є опція викупу як Натанаеля Сантіні, так і Конаду Ядома. Ближче до останнього туру ми зберемось з тренерським штабом, з президентом Клубу, та будемо спілкуватися, щодо їх майбутнього. Сантіні вже дебютував за нашу команду, Ядом - ще ні, але, я думаю, у нього ще буде шанс.

- В команді - шість африканських футболістів, які з часом стали лідерами команди. Чи значить це, що Кривбас продовжить шукати підсилення на цьому континенті?

- «Кривбас» шукає футболістів по всьому світу, для нас немає  окремих континентів, або якогось напрямку. Тому що наше завдання - знайти хорошого футболіста, гарного виконавця, професіонала. Найголовніше - це професіоналізм, розуміння гри головного тренера і бажання головного тренера отримати конкретного футболіста.

- Вже не за горами літнє міжсезоння. Чи буде «Кривбас» активний на трансферному ринку?

- Повторюсь, це нормальна ситуація, коли Клуб оновлює конкуренцію в команді. Коли ми продаємо та купуємо футболістів. Кожен гравець повинен розуміти, що на його місце претендує ще, як мінімум, один виконавець. Конкуренція - це розвиток, у свою чергу, розвиток - це прогрес, як футболіста так і усього Клубу. Тому ми завжди, кожного дня, кожної хвилини працюємо над підсиленням.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru