Володимир Баєнко: "Кривбас" вже працює над підсиленням складу

Володимир Баєнко: "Кривбас" вже працює над підсиленням складу}

Генеральний директор криворізького «Кривбасу» Володимир Баєнко відповів на питання журналістів УПЛ ТБ. До вашої уваги найактуальніші моменти інтервʼю.

Про бронзовий сезон «Кривбасу» та плани

- Ми виконали завдання-мінімум, яке поставив перед нами президент Клубу Костянтин Караманіц. Ми повторили історичне досягнення криворізького футболу, яке вже було 25 років тому. У нас чудова атмосфера в команді. Але будь-яке досягнення дає стимул, щоб працювати ще більше. Часу не відпочинок немає. Ми вже працюємо над підсиленням перед єврокубковим сезоном, ідуть серйозні перемовини з 5-6 новачками. Можна сказати, наступний сезон для всіх вже розпочався. Також працюємо в напрямку перемовин щодо домашньої арени «Кривбасу» в єврокубках.

Про трансфери

- Є побажання від Юрія Вернидуба щодо конкретних позицій, які треба підсилити. Можливо, будуть трансфери і за гроші, але краще, коли якісний виконавець переходить до Клубу безкоштовно (посміхається). Найголовніше, щоб гравець по всім параметрам підходив тренерському штабу. Будуть як українці, так і легіонери. Чекаємо у складі також і вихованців клубної Академії. Деякі з них вже встигли дебютувати за «Кривбас» в минулому турі.

Про єврокубки та збори

- Для нас це буде перший єврокубковий досвід. Усі дуже відповідально ставимось до підготовки, до літніх зборів. Ідеально, якщо новачки розпочнуть тренувальні збори разом з командою з перших днів. Щодо домашнього стадіону на єврокубки, то у нас є декілька варіантів. Один - в Німеччині, повністю пропрацьований, інший - чекаємо рішення від УЄФА.

Про прогрес Твердохліба

- У Єгора велике майбутнє. Можливо, йому знадобилось трішки більше часу на адаптацію у новій команді, щоб призвичаїтись до вимог тренера. Не кожен новий футболіст одразу зможе звикнути до високих вимог Юрія Вернидуба. Якщо він продовжить так працювати, то неодмінно розкриє свій потенціал. У нас багато таких футболістів, від яких ми чекаємо прогресу: Кузик, Микитишин, Вілівальд, інші. Впевнений, Вернидуб розкриє для збірної України ще чимало нових зірок, адже Юрій Миколайович вміє та знає, як працювати з молодими гравцями.

Про долю орендованих футболістів

- «Кривбас» буде повертати усіх орендованих гравців до команди, а вже потім разом з президентом тренери будуть вирішувати їх подальшу долю. Будуть збори, футболісти матимуть шанс показати себе. Ми раді, що гравці пішли в оренду та проявили себе. Наприклад, Устименко забив важливі для себе голи. Від оренди отримали вигоду всі: і «Минай», і «Кривбас», і футболісти.

Про інтерес до гравців «Кривбасу»

 - Після вдалого сезону у виконанні «Кривбасу» до багатьох наших виконавців є інтерес з боку інших клубів. Якщо буде хороша пропозиція, яка влаштує усі сторони, то наш Клуб не буде перешкоджати подальшому розвитку гравця. Президент «Кривбасу» Костянтин Караманіц декларує правильні тези: ми хочемо побудувати в Україні правильний футбол. Ми хочемо зробити так, щоб всі клуби УПЛ заробляли. На телеправах, на продажу спонсорських контрактів, на продажу клубної атрибутики, на квитках, на трансферах. Якщо кожен буде заробляти гроші, то у нас буде конкурентоспроможний чемпіонат.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг за матеріалами Ютуб-каналу УПЛ ТБ

Теги

Зроблено в Oranges Guru