Володимир Баєнко: Микитишин доведе, що виклик до молодіжки не був випадковим

Володимир Баєнко: Микитишин доведе, що виклик до молодіжки не був випадковим}

Генеральний директор криворізького «Кривбасу» Володимир Баєнко прокоментував дебютний виклик півзахисника команди Артура Микитишина до молодіжної збірної України.

- Виклик Микитишина до складу збірної команди України U-21 - це непересічна подія. Для ФК «Кривбас» та для самого футболіста - велика честь захищати кольори рідної країни.

Наразі наша команда опинилася в непростій ситуації і разом з гравцем ми мали непростий вибір. В клубі багато травмованих, є дискваліфіковані гравці. Одним словом відчувається кадровий дефіцит. До того ж, у команди складний графік матчів, враховуючи те, що в силу усім відомих обставин «Кривбас» грає домашні матчі не в Кривому Розі, де базується та тренується, і тому змушений багато пересуватися країною.

Наразі прийнято непросте рішення, що Артур залишається з клубом, і своєю грою на футбольному полі в матчах УПЛ буде доводити, що він гідний виступати за збірну та виклик до неї був випадковим. Ми впевнені, що у гравця ще буде можливість дебютувати та успішно грати за збірну України.

Зі своєї сторони хотілось би подякувати Руслану Ротаню та тренерському штабу молодіжної збірної України, що увійшли у наше положення, та дозволили гравцеві залишитись у розташуванні «Кривбасу».

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru