Володимир Вілівальд: Щасливий дебютувати за "Кривбас" в УПЛ

Володимир Вілівальд: Щасливий дебютувати за "Кривбас" в УПЛ}

Захисник криворізького «Кривбасу» Володимир Вілівальд поділився думками про виїзний матч 29 туру УПЛ проти київського «Динамо» - 1:3 та свій дебют у складі червоно-білих.

- Володимире, вітаємо тебе з дебютом в УПЛ. Які думки після гри?

- Дякую. Кожна гра в цьому чемпіонаті для нас є важливою, і на кожен тур ми виходимо з максимальною самовіддачею. «Динамо» - один з лідерів УПЛ, тому підходили до гри серйозно. Грали тільки на перемогу, але чогось не вистачило. Моменти були, ми їх не реалізували, а от суперник свої шанси використав.

- Ти вийшов після перерви. Були переживання?

- Дійсно, у другому таймі Юрій Вернидуб дам можливість себе проявити молодим гравцям, двоє дебютували, в тому числі і я. Десь, можливо, ми не витримували високого темпу, але віддавались на полі повністю. Радий дебютувати за червоно-білих в УПЛ, дякую тренеру за цю довіру.

- Погоджуєшся, що результат не по грі?

- Є таке. «Кривбас» награв більше, ніж на один гол. Могли забивати більше, до того ж пропустили необовʼязковий третій мʼяч. Але це футбол, треба бути в грі з першої до останньої хвилини. Десь вимкнулись та допустили помилку. Але ми продовжимо рухатись тільки вперед.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru