"Ворскла" - "Кривбас" 1:4

"Ворскла" - "Кривбас" 1:4}

«Кривбас» у 8 турі УПЛ зустрічався на виїзді з «Ворсклою», і це був один з найпринциповіших матчів вікенду, адже у минулому сезоні суперники до останнього боролись за єврокубки, і тільки особиста перемога у Полтаві вирішила тоді багато питань.

Юрій Вернидуб не став змінювати переможний склад, тому сьогодні з перших хвилин зʼявились ті ж виконавці, що у грі проти «Вересу». Дебют залишився за гостями, які провели декілька гострих атак, але забити не вдалось. Небезпечно було після флангового проходу Задераки, у останній момент полтавці мʼяча вибили. Натомість господарі почали проводити і свої атаки.

І на 18 хвилині їм пощастило забити. Бацула увірвався у штрафний після передачі Нестеренка та пʼятою відкинув під удар Челядіну – 1:0. «Кривбас» такий хід подій не влаштовував, тому він знову пішов вперед. Поступово ми остаточно заволоділи ініціативою та зрівняли рахунок. На 31 хвилині затяжна атака червоно-білих принесла результат.

Бізімана віддав на лівий фланг на Задераку. Макс виконував класну подачу, Кожушко трішки не дістався до мʼяча, але той по чудернацькій траєкторії пірнув у дальній кут – 1:1! Гості на хвилі успіху забили до перерви вдруге. Іліч відібрав снаряд у опонента в центрі поля, віддав далі на Вакулка. Пішов розрізний пас – Кожушко вийшов тет-а-тет з воротарем та пробив низом у дальній кут – 1:2!

До кінця тайму скоріше криворіжці були ближчі до того, аби забити ще, ніж «Ворскла», щоб зрівняти рахунок. Понєдєльнік потужно пробивав злету у ближній кут після флангової подачі, але неточно. Другий тайм розпочався з атак полтавців, але забили червоно-білі. Іліч отримав мʼяча у штрафному, спокійно виконав простріл, мʼяч застряг у воротарському, звідкіля Кожушко розстріляв ворота – 1:3!

Гра дещо заспокоїлась, «Кривбас» продовжував контролювати хід матчу. Команди грали практично без моментів. Але наприкінці ми забили знову! Дібанго потужним пострілом під поперечину після швидкого розіграшу ауту з Дебелком оформив дебютний гол за криворіжців - 1:4! Впевнена гра нашої команди приносить пʼяту перемогу в сезоні! Браво!

23 вересня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. VBET Ліга. 8 тур. Полтава. Стадіон «Ворскла» імені Бутовського. +23 градуси.

«Ворскла» (Полтава) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:4 (1:2)

Арбітр: Олексій Деревінський (Кропивницький).

Асистенти арбітра: Андрій Скрипка (Кропивницький), Віктор Нижник (Вінниця).

Четвертий арбітр: Роман Блавацький (Львів).

Спостерігач арбітражу: Дмитро Кутаков (Київська область).

Делегат УАФ: Василь Бабій (Житомир).

Голи: Артем Челядін, 18 (1:0). Максим Задерака (Джихад Бізімана), 31 (1:1). Олег Кожушко (Юрій Вакулко), 36 (1:2). Олег Кожушко, 51 (1:3). Іван Дібанго (Роман Дебелко), 82 (1:4).

«Ворскла» (Полтава): 7. Павло Ісенко, 4. Ігор Пердута (к), 9. Віктор Корнієнко, 11. Руслан Степанюк, 18. Євген Павлюк, 25. Наджееб Якубу (44. Данііл Хрипчук, 69), 29. Андрій Бацула, 30. Іван Нестеренко, 38. Артем Челядін (27. Ілля Крупський, 84), 5. Ібрахім Кане, 74. Сантана (43. Владислав Островський, 84).

Запасні: 96. Даніїл Єрмолов, 61. Олександр Домолега, 35. Данило Ізотов, 40. Дмитро Черниш, 20. Тіагуіньо, 99. Артем Сердюк.

Головний тренер: Віктор Скрипник.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 33. Андрій Кліщук, 7. Андрій Понєдєльнік, 13. Данило Бескоровайний, 5. Тимур Стецьков, 55. Іван Дібанго, 8. Джихад Бізімана, 94. Максим Задерака (97. Жан По, 76), 23. Хрвоє Іліч (11. Микита Татарков, 71), 22. Юрій Вакулко (6. Клім Приходько, 71), 10. Дмитро Хомченовський (к), 78. Олег Кожушко (27. Роман Дебелко, 62).

Запасні: 30. Володимир Маханьков, 1. Богдан Хома, 2. Вʼячеслав Рябов, 99. Віктор Блізніченко, 15. Данило Гончарук, 18. Денис Устименко, 17. Владислав Семотюк, 21. Денис Кузик.

Попередження: Сантана, 43. Наджееб Якубу, 57 - Олег Кожушко, 21. Роман Дебелко, 90+2.