"Ворскла" U-19 - "Кривбас" U-19 2:3

"Ворскла" U-19 - "Кривбас" U-19 2:3}

Криворізький «Кривбас» U-19 в рамках 27 туру чемпіонату України серед юнацьких команд на виїзді зустрічався з полтавською «Ворсклою» U-19. Початок гри залишився за червоно-білими, наша команда грала активніше попереду й створювала моменти біля воріт суперника.

Забити червоно-білим вдалось під завісу тайму: на 43 хвилині після верхової передачі від Ярослава Дружиніна першим на другому поверсі був Богдан Пасічний - 0:1! Початок другої половини залишився за гостями, але забити вдалось полтавчанам: помилка Крамаренка та точний удар впритул Галаса - 1:1.

Після пропущеного мʼяча наша команда почала притискати суперника до його воріт та вже на 57 хвилині вдруге повела у матчі. Володимир Вілівальд першим зіграв на добиванні - 1:2. Та все ж у кінцівці ворсклянам вдалось знову відігратись. Флангова подача й удар Швеця в падінні - 2:2. Але червоно-білі продемонстрували характер. Через дві хвилини знову виходимо вперед!

Сергій Конюхов, який вийшов на заміну замкнув дальню стійку після передачі з правого флангу - 2:3! Червоно-білим вдалось втримати перевагу й довести гру до перемоги, тож команда в доброму настрої повертається додому й готується до наступного суперника.

18 травня 2023, четвер. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 27 тур. Полтава. Стадіон «Молодіжний» (штучне поле). 12:00. +26 градусів.

«Ворскла» U-19 (Полтава) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 2:3 (0:1)

Арбітр: Олексій Бородавка (Житомир).

Асистенти арбітра: Юрій Гординський (Вінниця), Олександр Брикун (Харків).

Четвертий арбітр: Владислав Орендочка (Полтава).

Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Хмельницький).

Голи: Богдан Пасічний, 41 (0:1). Тарас Галас, 50 (1:1). Володимир Вілівальд, 56 (1:2). Володимир Швець, 80 (2:2). Сергій Конюхов, 83 (2:3).

«Ворскла» U-19 (Полтава)31. Олександр Домолега, 4. Володимир Швець (к), 5. Даниїл Мельник, 15. Микита Баранов, 43. Ілля Корсун, 3. Нікіта Крохмаль (18. Дмитро Крецул, 65), 10. Данило Тузенко (14. Іван Овсянніков, 46), 11. Станіслав Прус, 27. Микита Оденцов (57. Вадим Бугай, 70), 99. Артем Сердюк (17. Демид Булгатов, 65), 9. Тарас Галас (55. Данило Гармаш, 70).

Запасні: 21. Михайло Пругло, 50. Едуард Романець, 6. Тарас Голобородько.

Старший тренер: Василь Баранов.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг)1. Богдан Хома (к), 3. Кирило Крамаренко, 4. Тарас Татаренко, 7. Арсеній Кілєвий, 10. Святослав Матяш, 14. Володимир Вілівальд, 15. Богдан Пасічний (20. Ярослав Гопкало, 90+1), 16. Ярослав Дружинін (21. Сергій Конюхов, 81), 16. Олександр Сагієнко (22. Володимир Мулик, 71), 5. Ілля Козубенко, 17. Ілля Вдовиченко.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 6. Дмитро Брацюнь, 8. Артем Юрченко, 18. Віктор Білоконь.

Старший тренер: Віталій Косовський.

Попередження: Демид Булгатов, 90+1 - Кирило Крамаренко, 27. Володимир Вілівальд, 84.