"Восход" - ЖФК "Кривбас" 1:1

"Восход" - ЖФК "Кривбас" 1:1}

Криворізький жіночий «Кривбас» зіграв дебютний офіційний матч. В Новій Каховці наші дівчата розійшлись миром у 1 турі Вищої ліги чемпіонату України із бронзовим призером останніх трьох років - «Восходом», який представляє селище Стара Маячка.

Нашим футболісткам вдалося показати високий рівень підготовки та зіграти з рахунком 1:1.

Перший тайм почався активно, гравчині «Кривбасу» непогано провели дебют, але жоден з моментів довести до взяття воріт не зуміли. Гарні нагоди, аби забити не реалізували Інна Глущенко та Марія Талеб.

Всередині першого тайму на 24 хвилині у ворота наших футболісток забили гол, точним ударом після подачі з флангу відзначилася Семенюк – 1:0. Після чого гравчині «Кривбасу» активно пішли в атаку, і вже на 36 хвилині Віолета Тян забили у відповідь, але гол не було зараховано через офсайд.

У другому таймі наші гравчині поступово взяли м’яча під свій контроль, й їх атаки з кожною хвилиною ставали все гострішими. На 53 хвилині Ірина Топал виконала подачу з корнера, м’яч долетів до Думітріци Прісекарь, яка ударом в дотик у ближній кут вразила ворота суперниць – 1:1. Перший офіційний гол жіночого «Кривбасу»!

Після забитого м’яча господарки взяли ініціативу до своїх рук та перевели гру на нашу половину поля. Гравчині «Кривбасу» впевнено оборонялися, й при першій ж нагоді відповідали своєю атакою.

Вітаємо жіночий ФК «Кривбас» з гідним початком дебютного сезону у Вищій лізі! Далі – більше!

31 липня 2021 року. Чемпіонат України серед жінок-2021/2022. Вища ліга. 1 тур. Нова Каховка, Херсонська область. Стадіон «Енергія». 17:00. 200 глядачів. +32 градуси. Поле - 3.

«Восход» (с. Стара Маячка, Херсон. обл.) – ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:1 (1:0)

Арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро).

Асистенти арбітра: Олександра Даніленко (Одеса), Ірина Голіяк (Миколаїв).

Четвертий арбітр: Ірина Петрова (Херсонська область).

Спостерігач арбітражу: Ярослав Кириченко (Кропивницький).

Голи: Юлія Семенюк, 24 (1:0). Думітріца Прісекарь (Ірина Топал, кутовий), 55 (1:1).

«Восход» (Стара Маячка): 12. Людмила Устінова, 3. Жозефіна Нганді Нганді, 33. Світлана Колька, 18. Лілія Головко, 17. Оксана Грипенок, 7. Роксолана Комар (к), 24. Тетяна Рижова, 19. Наталія Корнацька, 9. Джейн Абрахам, 91. Юлія Семенюк, 5. Токжан Бекпенбет (20. Крістіна Романова, 66).

Запасні: 23. Тетяна Кадира, 2. Аріана Чередніченко, 4. Соломія Гошій.

Головний тренер: Сергій Сапронов.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар‘я Келюшик, 11. Анна Стєкольщикова, 15. Анна Іванова (к), 3. Думітріца Прісекарь, 4. Руслана Левченко, 7. Віолета Тян, 88. Діана Бєлякова, 17. Марія Талеб, 9. Ірина Топал, 10. Інна Глущенко, 8. Габріела Зідой (2. Дар’я Крук, 85).

Запасні: 1. Олександра Кулик, 5. Ілона Стрельцова, 22. Анастасія Степанець, 14. Валерія Соломіна, 6. Любов Мозга, 16. Руслана Дюміна.

Головна тренерка: Аліна Стеценко.

Попередження: Лілія Головко, 26. Токжан Бекпенбет, 57. Юлія Семенюк, 68 - Діана Бєлякова, 43. Інна Глущенко, 75.

Вилучення: Лілія Головко («Восход»), 90 (друге попередження).