"Вовчанськ" - "Кривбас-2" 4:0

"Вовчанськ" - "Кривбас-2" 4:0}

Після героїчної нічиєї в 2 турі у Тростянці (0:0) криворізький «Кривбас-2» відправився у далекий Вовчанськ на гру з одним із фаворитів всього сезону. Отримавши кілька нових футболістів після дозаявки гості все ж не витримали натиску суперника вже у першому таймі, пропустивши двічі.

На 28 хвилині господарі провели атаку правим флангом, пішов простріл у центр карного майданчика: Суханинський пробив несильно, але м'яч, зачепивши ногу Прохорова, влетів у сітку - 1:0. Трохи пізніше довга передача на хід Ікему знову таки по правому флангу, який з гострого кута потужним ударом перекинув Бондарєва - 2:0.

У другому таймі «Вовчанськ» продовжував володіти ініціативою, та втілив ії у ще два голи. Дубль оформив Суханинський ударом з розвороту після подачі - 3:0, а крапку поставив Покосенко з пенальті за фол Педченко у власному штрафному майдачнику - 4:0.

У 4 турі, 26 вересня, у суботу, «Кривбас-2» зіграє удома на стадіоні «Будівельник» у Кривому Розі із СК «Полтава». Після 3 турів криворіжці - на 7 місці з 11 клубів, маючи в активі 1 очко. Лідирують «Вовчанськ» і «Мотор» Запоріжжя - по 9 балів.

19 вересня 2020 року. Чемпіонат України серед аматорів-2020/2021. Група 3. 3 тур. Вовчанськ, Харківська область. Стадіон Агрегатного заводу. 16:00. +17 градусів. Поле - 3.

ФК «Вовчанськ» (Вовчанськ, Харків. обл.) - «Кривбас-2» (Кривий Ріг) - 4:0 (2:0)

Арбітр: Антон Кандела (Луганська область).

Асистенти арбітра: Артем Роман, Костянтин Щерчук (обидва - Слов'янськ).

Четвертий арбітр: Андрій Щепотьєв (Харків).

Голи: Ігор Суханинський, 28 (1:0). Анвулі Мішель Ікем, 35 (2:0). Ігор Суханинський, 66 (3:0). Олексій Покосенко, з пенальті, 79 (4:0).

«Вовчанськ» (Вовчанськ): 71. Арсен Беліменко, 88. Кирило Єрмошенко, 23. Олексій Покосенко (4. Сергій Мізюк, 70), 33. Євген Радченко, 15. Андрій Чепига, 21. Іван Мряченко (18. Бата П'єр Н'єм, 46), 6. Артем Іванченко (к) (16. Сергій Костюк, 55), 9. Єгор Коваленко (77. Роман Якименко, 46), 7. Ігор Суханинський, 19. Микита Асєєв, 25. Анвулі Мішель Ікем (10. Владислав Галушка, 46).

Запасні: 1. Владислав Леонідов, 14. Дмитро Батусов.

Старший тренер: Андрій Березовчук.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 23. Давид Бондарєв, 2. Віталій Швидкий (к) (5. Євген Положешний, 79), 22. Андрій Дон (9. Олександр Прялкін, 46), 15. Сергій Прохоров, 13. Євген Карпець, 10. Віталій Рульов, 17. Ілля Шкель (19. Микита Головніков, 66), 11. Андрій Баштаннік (4. Олег Тітаренко, 84), 8. Єгор Лозний, 21. Владислав Захарченко (3. Іван Педченко, 62), 14. Андрій Козленко.

Запасний: 71. Богдан Левічєв.

Головний тренер: Сергій Мазур.

Попередження: Олексій Покосенко, 17. Анвулі Мішель Ікем, 39 - Владислав Захарченко, 41. Андрій Козленко, 53. Віталій Швидкий, 61. Іван Педченко, 69.