"ВПК-Агро" - "Кривбас" 1:2

"ВПК-Агро" - "Кривбас" 1:2}

Свій другий на другому зборі й завершальний перед відльотом до Туреччини спаринг криворізький «Кривбас» проводив у Дніпрі проти першолігового «ВПК-Агро».

Початок матчу залишився за кривбасівцями. Ременюк приклався із середньої дистанції – неточно, трохи пізніше він же виконував небезпечний стандарт – поруч зі стійкою, й знову той таки Андрій намагався перекинути Шеліхова – над поперечиною. Окрім футболу вистачало й емоцій, жорстких єдиноборств, тому до перерви арбітр не один раз карав гравців обох команд жовтими картками.

Гарний момент аби відкрити рахунок змарнував у середині тайму один з новобранців Фатєєв, який прийшов допомогти команді в атаці. Але після його удару з близької відстані снаряд присвистів над поперечиною. «Кривбас» володів ініціативою, атакуючи по всій ширині поля. А от зі сторони суперника до перерви можна згадати хіба що дуже неточний удар із середньої відстані.

Гол назрівав й визрів під кінець тайму. Пройшла швидка контратака. Мішуренко поборовся із опонентом на фланзі і виконав ідеальний простріл на дальню штангу, звідкіля один з найактивніших у нашому складі у першому таймі Ременюк відкрив рахунок - 0:1.

У перерві тренерський штаб «Кривбасу» зробив вісім замін, на полі залишилися захисники Фатєєв, Заїменко і Коцюмака. Й майже одразу по поновленню гри рахунок змінився на 0:2. Подача з кутового, воротар вибив м’яча кулаками за межі карного майданчика, звідкіля Берко у дотик чітко пробив у дальній кут - 0:2.

Нові гравці додали команді ще більше свіжості, криворіжці продовжували домінувати. Щоправда, декілька разів гострі атаки провели й номінальні господарі. Так, після двох небезпечних пострілів спочатку головою, а потім метрів із 28 м’яч трохи розминувся з воротами.

На 71 хвилині наша команда могла забивати третій гол, але Карнозі забракло влучності після флангового прострілу й ефектного удару боковими ножицями – м’яч прилетів у руки кіперу. У кінцівці шевченківцям вдалося відіграти один гол після точного удару Маргаряна з пенальті.

«Кривбас» здобуває впевнену перемогу й у доброму гуморі йде на два вихідних, після чого відправляється на місячний турецький збір.

4 лютого 2021 року. Контрольний матч №3. Дніпро. НТБ ФК «Дніпро» (штучне поле). 13:00. Без глядачів. +3 градуси.

«ВПК-Агро» (с. Шевченківка, Дніпр. обл.) - «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:2 (0:1)

Голи: Андрій Ременюк (Олександр Мішуренко), 43 (0:1). Віктор Берко, 47 (0:2). Арамаіс Маргарян, з пенальті, 90 (1:2).

«ВПК-Агро» (Шевченківка) (стартовий склад): Денис Шеліхов - Тимофій Сухар, Дмитро Піддубний,  Сергій Палюх, Максим Агапов - Микола Ляшенко (к), Ліван Коберідзе, Олексій Красов, Іван Тищенко, Олександр Бєляєв – Іван Будняк.

На заміни виходили: Олександр Воробей, Олександр Єрмаченко, Дмитро Шевченко, Арамаіс Маргарян, Святослав Шаповалов, Ярослав Терехов, Дмитро Вергун.

Головний тренер: Сергій Соловйов.

«Кривбас» (Кривий Ріг): Кирило Злотар (Дмитро Черниш, 46) – Богдан Сокол (Назар Маліновський, 46), Володимир Заїменко (Євген Ніколашин, 76), Дмитро Фатєєв, Ігор Коцюмака (Іван Козак, 76) – Андрій Григорик (к) (В’ячеслав Рябов, 46), Олександр Горват (Олексій Збунь, 46), Олександр Мішуренко (Артур Карноза, 46), Олександр П’ятов (Ігор Яровой, 46), Андрій Ременюк (Віктор Берко, 46) – Ярослав Квасов (Костянтин Черній, 46).