Ярослав Квасов: Для першого матчу зіграли чудово

Ярослав Квасов: Для першого матчу зіграли чудово}

Нападник криворізького «Кривбасу» Ярослав Квасов розповів про перший спаринг на турецьких зборах проти нігерійського TBC (1:1) та про свій дебютний гол за новий клуб.

- В принципі це був тільки перший матч, адже тут збори тільки почалися. Граємо під навантаженнями, тому для першого спарингу все вийшло, все чудово. Суперник, звісно, хотів себе проявити, тому у першому таймі створив нам деякі проблеми.

Ми ж отримали необхідний рівень навантажень, адже усі зіграли по тайму. Команда поступово набирає форму. Думаю, через два тижні футболісти будуть у тонусі. Мій гол? Емоції з’являться, коли почну забивати у офіційних матчах, й мої м’ячі будуть допомагати команді перемагати і виконувати задачі.

Так, в мене були ще моменти. Скажу так: є моменти – треба забивати. Сподіваюся, у подальшому буду забивати набагато більше. Раніше вже виступав проти нігерійських команд, у грузинському «Телаві», здається 2:1 чи 2:0 ми перемогли.