Ярослав Квасов: Розуміли, що буде важка гра

Ярослав Квасов: Розуміли, що буде важка гра}

Нападник криворізького «Кривбасу» Ярослав Квасов прокоментував гостьовий матч 21 туру групи Б Другої ліги проти зорянських «Балкан» (1:1).

- В принципі розуміли, що буде важка гра. Тренери налаштовували, що буде непросто. Добре, що вдалося забити першими. Адже перші 20-25 хвилин гра вдавалася тільки за рахунок довгих передач. У суперника десь з’явилася впевненість. Але в кінцівці у нас були моменти, потрібно були забивати й перемагати. Десь добре зіграв воротар, десь не пощастило.

- Чого все ж таки не вистачило ще, аби набрати три очки?

- Реалізації. Були моменти, які повинні були втілювати хоча б в один гол. Сподіваюся, у подальшому нам більше поталанить, й покажемо свою майстерність.

- Тепер в голові тримаєте тільки матч проти «Металурга»?

- Все у наших руках, ногах. Це буде домашня гра за підтримки наших вболівальників. Нічого для нас не втрачено. Зараз ми випереджаємо суперника на одне очко, а це теж перевага. Потрібно вийти і зіграти в свій футбол, тоді здобудемо три очки і покажемо, що заслуговуємо підвищення в класі.

- Ти вийшов на заміну: як відчуваєш, чи готовий на сто відсотків фізично і психологічно?

- Психологічно так, фізично теж. Відчуваю, що набрав необхідні кондиції. Сподіваюсь, прийдешній недільний цикл допоможе повністю повернути оптимальну форму.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru