"Яруд" - "Кривбас" U-19 0:0

"Яруд" - "Кривбас" U-19 0:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв у Маріуполі матч 1 туру турніру пам'яті заслуженного тренера України Віктора Прокопенка. Наша команда здобула одне очко у грі проти маріупольського «Яруду», представника Другої ліги (група Б) - 0:0.

У першому таймі активніше гру розпочали господарі: небезпечний момент біля воріт червоно-білих вдалось створити на 15 хвилині, після потужного удару з-за меж карного майданчика м'яч потрапив у поперечину. Криворіжці контратакували, але м'яч вперто не йшов у ворота. На 43 хвилині відмінні вольові якості продемонстрував Демиденко, повівши за собою команду: пройшов флангом й непогано пробив, але, на жаль, поруч зі стійкою.

Другий тайм розпочався з атак на ворота червоно-білих, але наш захист відводив кожну загрозу на відмінно. Біля наших воріт було дуже небезпечно, але, на щастя, гості мали проблеми із реалізацією. Відзначимо також впевнену гру в рамці нашого кіпера. У підсумку, бойова нічия – 0:0.

Наступний матч «Кривбас» U-19 проведе вже 6 лютого, у 2 турі проти «Маріуполя» U-17. Початок о 17:00. У іншому матчі нашої групи азовці розійшлися миром із «Металістом 1925» U-19 – 1:1.

5 лютого 2022 року. Турнір пам'яті Віктора Прокопенка. Група Б. 1 тур. Маріуполь, Донецька область. СК «Іллічівець» (штучне поле). 16:00. +8 градусів. Поле - 5.

«Яруд» (Маріуполь, Донецька обл.) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 0:0

Арбітр: Олександр Ченгар (Маріуполь).

Асистенти арбітра: В'ячеслав Гуляєв, Дмитро Бушин (обидва - Маріуполь).

«Яруд» (Маріуполь): 98. Олег Карнаух, 2. Андрій Запорощенко (12. Олег Гончаренко, 46), 3. Дмитро Авдєєв (13. Іван Мамросенко, 46), 4. Ярослав Доброхотов (14. Денис Дмитрієв, 46), 5. Єгор Булгаков, 6. Іван Косичов (16. Микита Михайленко, 46), 7. Єгор Корицький (к) (17. Кирило Матвєєв, 46), 8. Артем Щербак (18. Данило Бібік, 46), 9. Иван Мочевінський (19. Данило Саєнко, 46), 10. Гліб Літюк, (20. Владислав Сандрак-Вінницький, 46) 11. Іван Біба (15. Ігор Биковський, 46).