Півзахисник криворізького «Кривбасу» Юрій Вакулко розповів про третій контрольний матч на іспанських зимових зборах проти шведського «Кальмару» - 0:2.
- Юрію, як прокоментуєш цей спаринг?
- Звісно, неприємно, що програли наприкінці першого етапу збору. Але, всі розуміємо, що головне на зборах – це отримати навантаження, ігровий час та набрати оптимальні кондиції. В цілому гра була рівною. Десь ми були кращі, але свої моменти не реалізували, на відміну від суперника. Маємо такий рахунок, на жаль.
- Чому не вдалось реалізувати численні гольові шанси? Можливо, через великі навантаження?
- Десь є таке. Наприклад, наприкінці першого тайму у нас був момент, але Микитишин не влучив. Певно, йому десь навантаження завадили (посміхається).
- Зараз два дні паузи на зборах. Це допоможе перезавантажитись?
- Так, зараз два вихідних, після чого почнемо працювати вже більше над тактичними моментами. Тому всім у фізичному плані повинно стати легше. Будемо виходити на свій пік форми.
- Особисто ти як себе почуваєш?
- Непогано, але трішки пропустив на початку зборів: 3-4 дні. Була мікротравма. Зараз вже набрав кондиції, все добре, дякую.
Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг