Юрій Вакулко: Пропустили в дебюті, але потім вирівняли гру

Юрій Вакулко: Пропустили в дебюті, але потім вирівняли гру}

Півзахисник криворізького «Кривбасу» Юрій Вакулко поділився думками про виїзний матч 29 туру УПЛ проти київського «Динамо» - 1:3.

- Матч не мав турнірного значення для обох команд, але вийшов дуже бойовим. Це було принципове протистояння для «Кривбасу»?

- Я б так не сказав, адже для нас важлива кожна гра. Ми розуміли, що матч нічого не вирішує. Хотіли вийти, показати хороший футбол, отримати задоволення від гри і перемогти. Але склалось, як склалось, на жаль. Багато вирішив початок, коли ми пропустили двічі. Це було не дуже добре для нас, але ми вирівняли гру, створили декілька класних моментів. В цілому ми непогано виглядали. Радий за молодих хлопців, які дебютували в УПЛ за «Кривбас». Можу їх тільки привітати.

- Чому в другій половині другого тайму суперник перехопив ініціативу?

- Можливо, трошки всі як-то кажуть вже «наїлись», все ж таки кінець сезону. По ходу гри «Динамо» перебудовувалось, тому в цілому було непросто.

- Згоден, що в цілому результат не по грі, адже «Кривбас», особливо, до 70 хвилини, створив більше гольових нагод?

- Результат дійсно не по грі. Тут більше питання до призначення пенальті. Мені здається, я ніколи не бачив, щоб призначали подібний 11-метровий за фол, якого не було. Можливо, якби не цей епізод, все склалось інакше. Що ж, трішки не пощастило цього разу.

 Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru